Kategoriler
Mobil

Galaxy S8 Active Gün Yüzüne Çıktı

Galaxy S8 Active Gün Yüzüne Çıktı.. Samsung Galaxy S8 bilgileri gün yüzüne çıktı. Detaylar haberimizde.

Samsung Galaxy S8 Active sızdırıldı

Samsung global pazarda ardı ardına yeni hamleler yapmaya devam ediyor. Galaxy S8 ve S8 plus modelleri arkasından yeni hamlesi Galaxy S8 Active. IP68 ve darbe karşıtı olan Active tasarımı biraz daha keskin çizgilere hakim. Bunun sebebi karşı darbelere daha dayanaklı olması için. IP68 sertifikalı Galaxy Active 5 fit derinlikte 30 dakika boyunca kendisini koruyabiliyor. Diğer taraftan Galaxy Active batarya boyutu yeniden tasarlanmış ve 4000 mAh olarak gerçekleştirilmiş. Samsung bu mobil cihaz için en önemli unsurlarından bir tanesi ise darbelere karşı dayanaklı olması.

Önümüzdeki günlerde piyasaya sürülmesi beklenen bu cihaz için kesin tarih netlik kazanmış değil. Ancak kullanıcılar özellikle daha uzun batarya ömürlü ve suya dayanaklı mobil bekleyenler için şimdiden ideal olma özelliğini koruyor. Ayrıca yeni Active için belirlenmiş veya öngörülmüş bir fiyat etiketi yok.

Samsung mobil dünyasında yeniliklerine devam ederken bizler de sizin için gelişen teknoloji haberlerini takip etmeye devam edeceğiz.

Sizce Galaxy S8 Active ideal bir telefon olabilir mi ? Fiyatı ne olmalı ?

THN – teknolojihaberim.net 

“Galaxy S8 Active Gün Yüzüne Çıktı” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir