Kategoriler
Mobil

Galaxy J3 (2017) İçin Detaylar Netlik Kazanmaya Başladı

Piyasaya sürekli yeni seri akıllı telefonlar sokan markalardan biri olan Samsung, amiral gemisi modellerinden sonra şimdide orta sınıf akıllı telefonları Galaxy J3 (2017) serilerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Galaxy J3 (2017) telefonları için yeni detaylarda gelmeye devam ediyor.

Samsung akıllı telefon modellerini sürekli olarak geliştirmeye devam ediyor. Markanın üst segment akıllı telefon modelleri bir yana dursun bunun yanında Samsung belirlediği stratejiler gereği her bütçeye uygun akıllı telefonlarını piyasaya sürmeyi ihmal etmiyor. Bu şekilde akıllı telefon satışlarını üst seviyede tutmayı başaran markanın son olarak fiyat performans serilerinden biri olan Galaxy J3 (2017) akıllı telefonlarını piyasaya süreceği öğrenildi.

Çok yüksek özellikleri olmasa da bu alanda yeterli bir kullanım sunması beklenen yeni seri akıllı telefonların özellikleri hakkında da sürekli yeni haberlerin geldiğini söylemek gerek. Son olarak ise telefonların sistem özellikleriyle ilgili bazı detaylar paylaşıldı.

Galaxy J3 (2017) Teknik Detayları Nasıl Olacak?

Performans testlerinde yer aldığı iddia edilen Galaxy J3 (2017) akıllı telefonlarının içerisinde kullanılacak olan sistem hakkında da bu şekilde bilgiler elde edilmiş oldu. Telefonların içerisinde ilk olarak Snapdragon 430 işlemcilerinin kullanıldığı görülüyor. Performans testlerinde yer alan detaylarla ortaya çıkan işlemcilerin yanında Galaxy J3 (2017) akıllı telefonların RAM bellek olarak ise 2 GB bellek miktarının kullanılacağı belirtiliyor.

İddialara sürekli olarak yansıyan bu detaylarla beraber son olarak performans testlerinde 5 inç ekranlar ve 720p değerinde çözünürlük değeri gibi detaylar görüntülendi. Galaxy J3 (2017) akıllı telefonların performans testleri gerçek mi bilinmez ama tüm bu iddiaların kısa süre sonra Samsung tarafından da yapılacak duyuruyla netlik kazanması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir