Kategoriler
Mobil

Galaxsy J3 2017 Piyasalara Geliyor

Galaxsy J3 2017 çıkmaya hazırlanıyor. Samsung’un Amiral gemisi olarak bildiğimiz S8 21 Nisan’da piyasalara çıkmıştı fiyatı beklenenin biraz üstünde olsa da son derece güzel şık bir görüntüye sahip üst seğmentdeki hedeflerini tutturan Samsung şimdide gözünü orta segmentteki J serisine çevirdi.

Galaxsy J3 2017 çıkmaya hazırlanıyor.

Kısa süre önce A serisi için çeşitli sertifika girişimlerine başlayan Samsung şimdide J serisinin sertifikalarını tek tek alıyor. Geçtiğimiz günlerde Galaxsy J3 2017‘DE Wifi Alliance ile görüşmüş Wifi sertifikasını almıştı şimdi ise FCC’de ortaya çıktı FCC onayını’da alan Galaxsy J 3 artık piyasalara girmeye hazır bir durumda.

FCC’de ortaya çıkan bir detay ise Galaxsy J3’un bataryası 2400 mAh olacak bu durum hiç de iyi görünmüyor çünkü geçtiğimiz sene satışa sunulan J3 modelinin batarya gücü 2600 mAh gücündeydi şimdi ise yeni çıkaracakları Galaxsy J3 batarya gücü çok düşük ama Samsung neden kendine böyle bir yol çizdiği ise merak konusu Galaxsy J3 2017 gücünü Exynos 7570 sitesinden alacak 2GB Ram destekleyecek cihazda 12 MP arka kamera 5MP ise ön kamera olduğu açıklandı ne zaman piyasalarda olacağı ise merak konusu oldu tabi şuan için her hangi net bir şey yok telefon özellikleri hakkında telefonun ağırlığı inceliği bunları daha sonra elimize net bir bilgi geçtiği zaman açıklayacağız. Bizi takip takipte kalın.

“Galaxsy J3 2017 Piyasalara Geliyor” için 2 yanıt

arkadaşlar yazmış olduğunuz makaleler hem güzel hemde anlaşılır olmuş elinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir