Kategoriler
Mobil

Foxconn yeni İphone 8 fiyatı hakkında konuştu

Hayatımıza girdiği ilk günden bu güne kadar her modeli ilgi gören Iphone model telefonlar fiyat açısından da kalitesinden geride kalmıyordu. Her yeni model Iphone telefonu mağazalar önünde oluşan uzun müşteri kuyruğuna sebep oluyor. En son piyasaya çıkan Iphone 7 modeli görülen ilgi ile nerdeyse rekora imza atacaktı.

Bu sene eylül ayında piyasaya sunulması planlanan Iphone 8 telefonu ile ilgili Foxconn konuştu. Tanıtım öncesi pek dolgun bilgi verilmese de Iphone 8 modelinin fiyat bakımından eski model Iphone telefonlarını aratmayacağı bildirildi.

Yeni özellikler eklenecek olan yeni Iphone 8 modeli tasarım açısından da eski Iphone telefonları serisinden farklı olacak. Yayılan medya görüntülerine bakılacak olursa yeni seri Iphone 8 telefonları piyasaya 3 renk seçeneği ile girecek. Kesin renk konusu hakta bilgi olmasa da beyaz, siyah ve bakır renkli Iphone 8 telefonları üretileceği konuşuluyor.

Tasarımı Nedeni İle Iphone 8 Paha Olacak

Tasarımda yapılacak değişiklik nedeni ile Iphone 8 modelinin ucuz olmayacağı belirtildi. Parmak izi özelliğine sahip olacak yeni Iphone 8 modeli özel olarak tasarlanan OLED ekrana da sahip olacaktır.

İphone 8

Kamera görüntüsü bir önceki Iphone model telefonuna göre bir üst kalite yakalamış olacak Iphone 8 modeli daha çok maliyet gerektirdiği için fiyat bakımından da pahalı olacak. Tasarım, renk ve özelliklerle ilgili tam bilgi yalnız eylül ayında düzenlenecek tanıtım zamanı bildirilecek. O zamana kadar medyaya sızılan bilgilerin ne kadar doğru olduğu tartışılır.

Türkiye’ye yeni model Iphone 8 telefonunun ne zaman getirileceği ve ne kadar fiyata satılacağı tanıtım sonrası belli olacak. Iphone telefonu severlerin be kullanıcıların o güne kadar sadece beklemeleri gerekir.

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir