Kategoriler
Mobil

ASUS Zenfone 4 Max duyuruldu

Bugün yapılan lansman ile ASUS, Yeni çıkartmayı planladığı ASUS Zenfone 4 Max modelini resmi olarak duyurdu. Çift kamera ile raflarda yerini alacak olan telefonun ise fiyatı gayet makul durumda.

Pil kapasitesinde oldukça başarılı olan ASUS şimdi duyurduğu Zenfone 4 Max için ise aynı şekilde pil sevisinin güçlü olacağı tahbin ediliyor. Telefon her ne kadar orta segment kullanıcılarına hitap etsede çift kamera koymaktan kaçınmamış.

ASUS Zenfone 4 Max özellikleri

İki farklı model ile karşımıza çıkacak olan Zenfone 4 Max modeli telefonun işlemcilerinin biri Snapdragon 430 işlemci tercih edilirken diğer modele ise Snapdragon 425 işlemci kullanmayı tercih etmiş.

Telefonun dikkat çeken diğer teknik özellikleri ise 2 GB ve 4 GB RAM olmak üzere RAM konusunda da değişikliğe gitmiş durumda. Ayrıca cihazın 32 GB VE 64 GB seçenekleri’de tercih edenler arasına sıralamaya sunulmuş. Dilediğiniz zaman depolama alanını artırabilmeniz için microSD kart desteği’de her iki modele’de entegre etmiş.

13 MP‘lik çift arka kamera ile gelecek olan telefonun Full HD çözünürlüğe sahip olmasıyla birlikte ön kameraya ise 8 MP’lik kamera kullanmayı tercih etmiş. Ayrıca cihazın arka kamerasıyla 120 derecelik fotoğraf çekmenize olanak sağlıyor.

5000 mAh güçlü pil kapasitesiyle gelecek olan cihazın 5.5 inç boyutlu ile Full HD çözünürlüğe sahip olan cihaz ile sınırlarını zorlayacak gibi. Kutu içerisinde çıkacak olan orijinal şarj aleti ile telefonu yaklaşık 4 saatte tam şarj imkanı sağlıyor.

Pil durumunu Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle güçlendirerek yaklaşık olarak 22 saat video oynatma imkanı sağlıyor.

ASUS Zenfone 4 Max fiyatı

İlk olarak Rusya’da satması planlanan telefonun düşük kapasiteli 2 GB RAM ve 16 GB depolama alanına sahip olan telefona belirtilen fiyat 235 dolar olarak raflarda yerini alması bekleniyor. Fakat diğer modeller için henüz resmi bir açıklama gelmediği için diğer modellerin fiyatını şimdilik açıklayamıyoruz.

ASUS Zenfone 4 Max teknik özellikleri

Tasarımı: 154 x 76.9 x 8.9 mm / 181 gram

Ekran ebatı: 5.5 inç Full HD IPS

İşlemcisi: Snapdragon 425 veya Snapdragon 430

RAM:  2 GB veya 4 GB olarak 2 farklı model

Kamerası: 13 MP çift arka kamera , 8 MP ön kamera

Depolama: 16, 32 veya 64 GB

Batarya: 5000 mAh güçlendirilmiş batarya

İşletim sistemi: Android 7.0 Nougat, ZenUI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir