Kategoriler
İnternet

Google haritalara Soru-Cevap özelliği güncellemesi

Google’un popüler servislerinden biri olan Google Harialar’a yeni güncellemeler eklendi. Bu özellik ise  Soru-Cevap özelliği ile kullanıcılar ve işletme sahipleri arasındaki iletişimin güçlenmesini sağlayacak.

Bir uygulama gideceğiniz yeri bilmiyor musunuz? Artık bu soruların cevaplarını Google Haritalar Soru-Cevap özelliğini kullanarak bulabilirsiniz. Üstelik direk işletme sahipleriyle iletişime geçerek.

Google haritalar Soru – Cevap ile bilgi edinin

Google’ın sunduğu bu yeni özellik sayesinde herhangi bir mekanla ilgili arama yaptığınız taktirde karşınıza Soru-Cevap bölümü geliyor. Dilerseniz bu bölümden işletme sahibine merak ettiklerinizi sorabiliyorsunuz.

Sorduğunuz bu soru işletme sahibine bildirim olarak gidiyor ve diğer kullanıcılar tarafından da hemen  görülebiliyor. Bu sayede  hem işletme sahibi hem de o yeri daha önce gidip ziyaret eden Google Haritalar kullanıcıları sorularınıza hemen cevap verebiliyorlar. Oldukça iyi düşünülmüş olan bu özellik sayesinde anında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Google bu özellik sayesinde, işletmelerin internet ortamında daha aktif olmalarını sağlarken diğer taraftan kullanıcıların daha doyurucu bilgiye ulaşmalarını sağlamayı amaçlıyor. Şimdilik sadece Google Haritalar’ın Android sürümünde yer alan bu özelliğin, en kısa  süre de  tüm platformlarda kullanılabileceğini açıkladı. Bizi takip etmeye devam edin.

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir