Kategoriler
İnternet

Amazon Türkiye’de piyasaya katılmak istiyor

Dünyaca ünlü online alış veriş sitesi olan Amazon artık Türkiye müşterisine de hizmet sunabilecek. Türk müşteriler Amazon sitesinden eskiden direkt alış veriş yapamıyordu. Bu duruma el atan Amazon site yöneticileri Türkiye ile işbirliği yapmak için hazırlıklara başladı.

Amazon Müşteri Sayısını Artıracak

Yayılan haberlere göre dünyanın en ünlü alış veriş sitesi olan Amazon Türk müşterisine daha yakın olacak. Tüm dünyada güvenilir ve en tercih edilen alış veriş sitesi olan Amazon Türk müşterilerine Almanya sayfaları üzerinden ulaşabiliyordu.

Bu durumu daha kolay yapmak için site görevlileri Türkiye yetkilileri ile konuşmağa hazır olduklarını belirtti. Ankara’da yapılacak görüşmelerde Amazon sitesinin nasıl kullanılacağı konuşulacak. Sunulan teklifler her iki taraftan değerlendirmek üzere masaya yatırılacak. Amazon ister yeni şirket kurabilir, isterse de kullanılan siteni alarak üzerinden çalışabilecek.

Amazon Türkiye Pazarına Ne Katacak

İnternet üzerinden yapılan alış veriş sayının daha da yaygınlaştığı dönemde Amazon şirketi büyük müşteri sayısına ulaşacak. Türkiye müşterisi Amazon sitesi üzerinden daha iyi markalara ulaşmış olacak. Kargo ücreti, Türkiye’ye alınan malların yollanması süresi ve online alış veriş için gerekli olan tüm para ödeme işlemleri Amazon sitesi tam olarak Türkiye müşterisine açıldıktan sonra belirlenecek. Önemli olan özelliklerden biri ise Amazon sitesinin Türkçe müşterilere hizmet sunması olacak. Yakın zamanda tüm detaylar basına aktarılacak.

Amazon Sitesi Ne Satar

Amazon sitesi akla gelebilecek her türlü şey satan site. İster ikinci el, isterse de sıfır model ürünler elde etmek Amazon sitesinde mümkün. Ürünler çoğunluk olarak Çin, İngiltere, Kore, Amerikan üretimi olmakta. Güvenilir site müşteri hizmetlerine sahip. Ürün satın alındıktan sonra müşteriye yollanmasında genelde gecikmeler yaşanmaz.

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir