Kategoriler
Giyilebilir Teknoloji

Ünlü Bilgisayar Üreticisi Acer’dan iOS ve Android Uyumlu Leap Ware Saatini Tanıttı!

Bugünlerde pek çok firma kendi akıllı saatlerini üretiyor ve bunları kullanıcılarına sunuyor ancak bu sefer hiç beklenmedik bir firma olan Acer ilk akıllı saatini tanıttı!

Ünlü bilgisayar üreticisi olan Acer son zamanlarda akıllı telefon pazarına yönelmişti. Kullanıcılar için giriş seviyesinde akıllı telefonlar sunan Acer’ın ilk akıllı saati ortaya çıktı.

Akıllı saat denilince akla hiç gelmeyen Acer‘ın yeni akıllı saati Leap Ware saati ortaya çıktı. Acer’ın bu yeni akıllı saati oldukça şık bir tasarımla geliyor. 1.5 inçlik bir ekranla gelen Acer’ın yeni akıllı saati gücünü MediaTek MT2523 işlemciden alıyor.

LED Işıklı Akıllı Saat!

Acer’ın yeni akıllı saatinin sensörleri içinse MT5211 biyo sensör çipiyle çalışıyor. IPX7 suya dayanıklı sertifikasına sahip olan bu yeni saat LED ışıkla barınıyor. Böylece karanlık ortamlarda telefonu çıkartmadan saat üzerinden bu ışıkla bir şeylere bakmak mümkün oluyor.

Acer’ın bu yeni saatiyle birlikte kullanıcılar ayrıca yorgunluk seviyelerini ve stres seviyelerini de ölçebiliyor. Tüm bu özellikleri ve fazlasını sunan Acer Leap Ware ayrıca 3 ile 5 gün arasında kullanım ömrü sunuyor. 139 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak olan Acer’ın bu yeni saatinin temmuz ayı içinde satışa sunulması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir