Kategoriler
Giyilebilir Teknoloji

Apple Watch 3 çıkış tarihi belli oldu!

Giyilebilir teknolojinin vazgeçilmezleri arasında bulunan Apple’ın Wactch sersisi Apple Watch 3’ün çıkış tarihi belli oldu.

Merakla beklenen Apple Watch 3 için son zamanlardaki gelişmeler ile çıkış tarihi netlik kazanmış oldu. Teknolojinin son donanımlı giyilebilir saatleri pek yakında kullanıcısı ile bulaşacak. Son zamanlarda yaşanan gelişmeler ile Apple kanadı yeni nesil giyilebilir teknolojisi Apple Watch 3 seri saatlerini bu yıl sonuna kadar kesin olarak teknoloji mağazaları vasıtası ile kullanıcılarına sunacak.

Bunu desteklercesine Electronic Daily News’in yayınladığı bir raporda alenen belirtiliyor. İlgili rapor detayında Apple bu yıl sonuna kadar Apple Watch 3 serisini satışa kesin sunacak şeklinde oldu. Apple WatchOS sürümü ile yeni Watch 3 serisini oldukça dikkatli bir şekilde tasarlamaya çalışıyor ve çıkaracağı bu seri ile giyilebilir teknolojide dikkatleri üzerine çekmeyi amaçlıyor.

Apple Watch 3’ün önemli özelliği

Apple tarafından çok önemle takip edilen 3. nesil akıllı saatin kullanıcılara daha uzun keyifli bir deneyim yaşatma adına pil boyutunu daha büyük yapacağı ortaya çıktı. İlgili haberin Quanta Computer raporunda yer aldığı ve kullanıcılara daha uzun pil ömrü yaşatacağı açıklamasına yer erildi.

Apple yeni nesil Apple Watch3 akıllı saatini büyük bir olasılık ile İPhone 8 serisi ve İPhone 7S serisi telefonları ile beraber tanıtmaya hazırlanıyor. Ancak 3. nesil akıllı saat ile ilgili kesin bir açıklama Apple tarafından yapılmış değil.

Akıllı saatin 2017  yılı sonuna kadar çıkışına kesin gözü ile bakılsa da resmi kanadından bir açıklama gelmemesi akıllarda bir soru işareti bırakmaya devam edecek.

[affiliate_news id=”5513″]

THN – Teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir