Kategoriler
Genel

İngiltere Vizeleri

İngiltere vizeleri nelerdir ve hangi şartlarda kimler başvuruda bulunabilir. Bu bilgilere ulaşmak isteyenler internet üzerinde çeşitli araştırmalar yapıyorlar. Birçok kullanıcı Ankaraantlasmasi sitesinde bu bilgileri bulabiliyor. Site üzerinde, doğru ve detaylı bilgi paylaşımı yapıyorlar ve kullanıcıların bilgilendirilmesini sağlıyorlar. Ankara antlaşması vizesi için ilk başvuru ve süre uzatımları hangi şartlarda nasıl yapılır bilgi veriyorlar.

Site İçeriği

Online olarak verdikleri hizmetlerini tamamen bilgilendirme amaçlı olarak veriyorlar. Siteye erişim yapanlar, tüm konu başlıklarını ve açıklamaları ana sayfada görebiliyor. İletişim bölümü seçildiğinde, Türkiye ve İngiltere’de bulunan ofislerinin iletişim bilgilerini gösteriyorlar.

Ankaraantlasmasi sitesine erişim yapan bir kullanıcı şu konuların yer aldığını görebiliyor;

  • Ankara anlaşması vizesi başvurusu
  • Vize uzatma başvurusu
  • Süresiz oturma izni
  • İngiliz vatandaşlığı başvurusu
  • Vize türleri

Her konu için farklı bölümler oluşturulmuş ve açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir. Kullanıcıları, istedikleri bölümü seçerek, o bölümdeki tüm açıklamaları okuyabiliyorlar.

Vizesi Başvurusu

Ankara antlaşmasına göre İngiltere vizesi başvurusunda bulunmak isteyen her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, 18 yaşını doldurduktan başvurusunu yapabiliyor. Ankara anlaşması vize başvurusu için gerekli şartları taşıyanların vize onayı veriliyor. Bu kişiler deneyim sahibi oldukları iş kolunda yeterli oranda sermaye ile İngiltere’de kendi işlerini kurabiliyor. Bu bilgilerin detaylarını yine sitenin iletişim bölümünde yer alan ve size en yakın ofisten bilgi alabiliyorsunuz.

Vize Uzatma

Çeşitli nedenlerde vize alarak İngiltere’ye gidenler 1 yıl dolduktan sonra işlerini devam ettirebilmek için vize uzatma başvurusunda bulunmak istiyor. Bu internet sitesinde, vize uzatma işlemlerinin nasıl yapılacağı ve ne kadar uzatılabileceği bilgilerine yer veriliyor. Sitenin ilgili bölümü incelendiğinde, isteyenler, vizelerini 3 yıla kadar uzatma imkanlarına sahiptir.

Süresiz Oturma İzni

Serbest meslek sahibi olarak İngiltere vizesi alan ve belirli süre İngiltere’de kalanlar, süresiz oturma izni alarak işlerini daha rahat yapmak istemektedir. Ankara anlaşması İngiltere vizesi şartlarına göre toplamda 5 yıl İngiltere’de kalanlar, 5 yılı doldurduktan sonra süresiz oturma izni için başvuruda bulunabiliyorlar. Ankaraantlasmasi.com sitesinin süresiz oturma izni bölümünde İngiltere’de uzun süre yaşayabilmek için detaylı bilgileri tüm kullanıcılarına sunuyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir