Kategoriler
Donanım Haberleri

Logitech 4K BRIO artık yayın lisansı ile geliyor

Logitech 4K BRIO canlı yayın yapanlar için ideal kamera yapısıyla kullanıcılarıyla buluşmayı bekliyor. Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri artık eskisi kadar web kamerası kullanma alışkanlığı neredeyse yok sayılacak kadar az.  

Ne var ki son dönemde canlı yayınların herkese erişilebilir bir hale gelmesi web kameraların da önemini yeniden gün yüzüne çıkardı. Üreticiler web kameraları için en iyi teknolojiyi geliştirmeye devam ediyorlar. Logitech’in canlı yayın yapmayı sevenlere yönelik geliştirdiği BRIO 4K adındaki web kamerası, önemli bir yayın lisans paketi ile güncellendi.

Logitech 4K BRIO canlı yayın için yapılmış kamera

Logitech BRIO 4K Stream Edition Camera olarak güncellenen yeni paket canlı yayın yazılım XSplit’in 12 aylık üyeliğini barındırıyor. Logitech’in en gelişmiş web kamera olarak tanımladığı BRIO 4K canlı yayın dışında video konferanslar için de ideal.

Model 30 kare/saniye hızında 4K video kaydı yapabiliyor. Ayrıca 30 veya 60 kare saniye hızında Full HD ve 30 60 90 kare saniye hızında HD video kaydı yapabilme özelliğine sahip. Otomatik odaklama yapabilen kamera 90 dereceye kadar geniş açı ile dönebiliyor.

Kamera 5x dijital yakınlaştırma yapabiliyor. RightLight 3 ve HDR desteği ile birlikte farklı ışık koşullarında kullanıcının yüzünün en güzel bir şekilde görünmesine yardımcı oluyor. Kızıl ötesi modül ise biyometrik şifreleme için kullanabilirsiniz. Ses tarafında ise iki adet çok yönlü mikrofon ile donatılmış.

Böylece gürültü engelleme yapılabiliyor. Port kısmında USB 2.0, USB 3.0 ve USB 3.0 Tip-C seçenekleri mevcut. Logitech BRIO 4K  190 Pound fiyat etiketine sahip. Logitech BRIO 4K Stream Edition Camera paketi ise 220 Pound olarak fiyatlandırılmış Bizi takip etmeye devam edin.

THN – teknolojiHaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir