Kategoriler
Donanım Haberleri

Google Home Mini Hazırlıkları Başladı

Google önümüzdeki ayın ilk haftasında, 4 Ekim tarihinde yeni akıllı telefonlarını tanıtacak. Google Pixel 2 modeli olarak göreceğimiz yeni akıllı telefonlarda yer alacak olan sistemler ise Google’ın yeni amiral gemisi serisinin geleceğini gösteriyor. Çoktan hazırlıklarının tamamlandığı bilinen akıllı telefonların sürekli olarak yeni paylaşımları da gelmeye devam ediyor. Yeni görselleri, özellik detayları gibi birçok paylaşımı yapılmaya başlanan akıllı telefonların tanıtımı sırasında ise sadece telefonlar olmayacak. Bunun yanı Google Home Mini modelini de görmemiz mümkün olacak. Yeni cihazın özelliklerinin neler olacağı konusunda da bazı bilgiler var.

Google Home Mini Yine Akıllı Ev Hoparlörü Sınıfında

Google Home cihazının biraz daha küçültülmüş ve taşınabilir sürümü olarak gösterilecek olan Google Home Mini, çok fazla farklı bir teknoloji içermeyecek. Yine Google Asistan kullanımına yer verileceği düşünülen akıllı hoparlör serinin, bunun yanı sıra sesli komut desteğinin de olmasını bekliyoruz. Adından da anlaşılacağı gibi boyutları çok daha küçük olacak olan serinin, fiyatının da aynı oranda düşüş göstereceği öngörüsü var.

Google Home Mini

Buna göre yeni modelin fiyatlarının 49 dolar gibi bir rakamda olacağı da konuşuluyor. Net bilgileri henüz elde edemedik fakat tanıtımdan sonra fiyat ve benzeri detaylar kesinleşmiş olacak. Bilinen nokta bu sene sadece yeni bir akıllı telefon modelinin gelmeyeceği. Bunun yanı sıra home mini gibi birçok yan ürüne de yer verildiğini göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir