Kategoriler
Donanım Haberleri

Google Home Max Çıktı

Geçen sene piyasalara çıkarmış olduğu Google home daha senesi gelmeden başaka bir modelini çıkardı çıkarmış olduğu ürün diğer ürününe nazaran daha güzel ve birici sınıf bir ürün çıkarmış.

Özellik Olarak Nasıl

Google Home Max hem dikey hemde yatay olarak yerleştirme özelliğine sahip ayrıca dikdörtgen olan Home Max  Google Assistant aracılığıyla komut verebilrsiniz. Google Home Max’te kaliteli bir kumaş hoparlör ızgarasıyla örtülü iki adet 4.5 inçlik woofer ve yanında  tweetter’lar bulunuyor.

Özellikleri Ve Renk Seçenekleri

Google Home Max’ın özellikleri diğerine göre daha çok kullanışlı uzak alan mikrofonu sayesinde evin neresinde olursanız olun vermiş olduğunuz komutları Google Home Max hiç bir problem yaşamadan uyguluyor.

Cihazın diğer bir özelliği ise Smart Sound otomatik öğrenme özelliği ile dinlenen müzik, podcast veya telefon görüşmesine göre ayarlama yapabiliyorsunuz. Google Home Max’ın mıknatıslı yapısı nedeniyle düşme olayı neredeyse sıfıra indiriyor.

Ayrıaca Home Max’ta Bluetooth ve 3.5 mm kulaklık girişi de bulunuyor. Renk seçenekleri ise siyah beyaz ve mercan renkleri ile kullanıcılara sunulmuş.Bu cihazı almak isteyenler ise 399 dolar ödemek zorundalar ayrıca  12 aylık ücretsiz YouTube Music aboneliği sizler için hazırlanmış.

Teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir