Kategoriler
Teknoloji

Stres Çarkı artık telefonlar için uyumlu hale geldi

Tüm dünyayı kasıp kavuran stres çarkı girişimcileri artık yeni bir yola girdi daha önceden çıkmış olan stres çarkları kullanıcıların sıkıldıklarını fark eden üreticiler kablosuz bağlantı özelliğiyle yeni çıkacak olan stres çarkı modellerinin çıkacağını açıkladılar.

Bir girişimci firması olan Indiegogo üzerinde çalışmaya başladıkları bu yeni proje BlueSpin olarak adlandırdılar cep telefonlarınızın üzerinden kullanıcılara stres çarkı ile ilgili önemli özellikler sunuyorlar.

Artık daha eğlenceli olacak

Geliştirilen stres çarkı üzerindeki Bluetooth yongası mobil cihazlarınız ile entegre olarak çalışıyor. Sizlere bu uygulama üzerinden çarkın dönüş hızı ve kaç tur döndüğünü  kaç defa el değiştirdiğinizi ve ne kadar süre döndüğü hakkında kullanıcılara bilgiler veriyor.

Geliştirilmiş olan bu stres çarkının üzerinde  dokunmatik sensörler de yer alıyor. Yapılmış olan bu stres çarkını bir yere koyduğunuzda o yeri unutmamanız için harita üzerinden stres çarkının nerede olduğunu gösteriyor.

LED ile donatılan çark üzerinde ise 3 farklı aydınlatma seçeneği bulunuyor.Ve bu stres çarkı tam olarak 60 metrelik mesafe içerisinde telefonunuzla bağlantı kurmanızı sağlıyor.

230mAh kapasitesindeki olan Li-Po 3.7V kapasiteli düğme ve pil içeren cihazın enerjisinin tam olarak 1 sene gidebildiği açıklandı ürünü Indiegogo üzerinden 39.99 dolarlık bir fiyat karşılığın da bu stres çarkına sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir