Kategoriler
Teknoloji

Armut Başarısını iki prestijli ödülle taçlandırdı

Türkiye’de online hizmet sektörünün lideri Armut, büyüme hızı, müşteri memnuniyeti ve etkili iletişim stratejileri ile elde ettiği başarısını iki önemli ödülle taçlandırdı. En hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketini belirleyen Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda %2800’lük büyüme oranıyla ikinci olma başarısını gösteren Armut, etkili yaratıcılığı değerlendiren ve bu yıl 3385 başvuru alan Felis Ödülleri’nde de “Dönüştüren Pazarlama Etkisi” bölümünde ödül kazandı.

Yakın zamanda HomeRun markasıyla ABD, İngiltere, Romanya, Sudi Arabistan ve Mısır’da faaliyet göstermeye başlayan, 130.000’i geçen hizmet veren ile 2000’i aşkın kategoride %98 müşteri memnuniyeti ile çalışmalarını sürdüren Armut, kazandığı iki prestijli ödülle başarısını taçlandırdı. Bu yıl 12’ncisini gerçekleştirilen ve son 4 yılda, Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini belirlediği Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2017 Programı’nda Türkiye’nin en hızlı büyüyen 2. Teknoloji şirketi olan Armut, pazarlama iletişiminin etkisini ölçen Felis Ödülleri’nde de “Dönüştüren Pazarlama Etkisi” kategorisinde ödül aldı.

Deloitte Teknoloji Fast 50 Programı gibi prestijli bir organizasyondan Türkiye’nin en hızlı büyüyen ikinci teknoloji şirketi ödülünü almaktan gurur duyduklarını ifade eden Armut Kurucu Ortağı Başak Taşpınar Değim, “Kurulduğumuz günden beri bizi mutlu eden birçok yerli ve yabancı ödül alma başarısını gösterdik. Fast 50 Türkiye Programı’nda son dört yılda elde ettiğimiz %2800’lük büyüme oranıyla Türkiye’nin en hızlı büyüyen 2. Teknoloji şirketi olduk. Deloitte’un Fast 500 EMEA programına katılarak Türkiye’yi temsil edeceğiz. Tüm bu başarılar, Armut ekibinin özverili çalışmalarının doğal bir sonucudur. Bu ödül bundan sonraki çalışmalarımız için motivasyonumuzu daha da artıracak.” dedi.

Etkili yaratıcılığı değerlendiren ve bu yıl 3385 başvuru alan Felis Ödülleri’nde “Dönüştüren Pazarlama Etkisi” bölümünde ödül aldıklarına da değinen Değim, “Son birkaç yılda lokal hizmet alma alışkanlığını online dünyaya taşıyor, tüketici davranışını değiştiriyoruz. Bu dönüşümü anlattığımız iletişim stratejimizin, böyle prestijli bir ödülle taçlandırılması bizi çok mutlu etti. Hem Türkiye’de hem de açıldığımız coğrafyalarda “Lovemark” olmak ve daha çok kullanıcımızın Armut’la hayatını kolaylaştırmak için stratejik pazarlama yatırımımıza devam edeceğiz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir