Kategoriler
Yazılım

SwiftKey iphone için güncellendi

iphone için yenilenen SwiftKey uygulaması yeni bir güncelleme alarak bazı hata düzenlemeli yaptı ayrıca Microsoft desteğinide beraberinde getirmiş oldu. SwiftKey uygulaması iphone kullanıcılarında bazı hatalar söz konusuydu bu güncellemeyle birlikte bu hatalar ortadan kaldırılmış oldu.

iPhone için güncel SwiftKey

Güncellemeyle birlikte uygulamaya gelen Microsoft desteği ile birlikte kullanıcılar,  SwiftKey hesabı oluşturmanın yanı sıra artık Microsoft hesabında Outlook e-posta adresine girip oturum açabilecekler. Bununla birlikte klavye uygulamasının yanı sıra Windows 10 bilgisayarınızdan eksiksiz olarak bulut senkronizasyonu sunabilmesi ayrı bir avantaj.

Daha önce ki sürümünde bazı ufak tefek hataların güncellemeyle birlikte iyileştiğini söyleyebiliriz. Özellikle Apple’ın yeni telefonu olan iphone 8 modelinde meydana gelen orantısızlığın giderildiğini söyleyebiliriz. Üstelik bazı erişebilirlik hatalarının da kaldığını bilmeniz gerekiyor.

iphone kullanıcıları hemen Swiftkey uygulamasını güncellemek isterlerse mağazada gerekli uygulamanın üzerine kurarak sorunsuz bir şekilde kullanabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir