Kategoriler
Teknoloji Haberleri

LAMP 83 Light + Building fuarında, 6 kıta 52 ülkeden ziyaretçi ağırladı

LAMP 83 Light + Building fuarında, 6 kıta 52 ülkeden ziyaretçi ağırladı. Dünyanın en önemli aydınlatma ve bina teknolojileri fuarı olan Light + Building’teki, LAMP 83’ün mevcudiyeti, 1996 Hannover günlerine kadar uzanıyor. 2.700 civarında firmanın katılımcı olarak yer aldığı fuarı, ortalama 220.000 kişi ziyaret etti.

Avrupa’nın en büyük firmalarının yer aldığı üçüncü holdeki tek Türk iç aydınlatma firması olan LAMP 83, 150 m2 genişliğindeki standında 38 farklı ürününü ve aydınlatma yapılan mekan ve istenen fonksiyonlara göre tasarlanan uygulamalarını, yedi farklı bölümde sergiledi.

LAMP 83’ün ziyaretçileri, açık tavan sistemi olan mekanlar, perakende mağazaları, ofisler, İnsan Odaklı Aydınlatma istenen mekanlar ve restoranlar gibi farklı sektör ya da mekanlara yönelik akılcı çözümleri içeren inovatif ürünlerle birlikte fonksiyonel aydınlatma uygulamaları ve sergilenen ürüne özel LED çözümlerini deneyimleme ve tüm bu ürünleri özel aplikasyon üzerinden mobil cihazlarla kontrol edilebilme imkanını yakaladı.

Toplam 65 ürünün sergilendiği standa gelen ziyaretçiler ayrıca, dijital proje partneri ile birlikte geliştirilen sanal gerçeklik uygulamasıyla LAMP 83’ün gerçekleştirdiği sıra dışı projeleri görme ve canlandırma teknolojisinin geldiği son noktayı deneyimleme şansı elde etti.

LAMP 83 Grup Satış Müdürü Serhan Acar, fuarla ilgili olarak, “Bu senenin uluslararası arenadaki en büyük buluşması olan Light+Building’i başarıyla tamamladık. Brezilya’dan Tayvan’a; ABD’den Fas’a, Finlandiya’dan Yeni Zelanda’ya kadar altı kıtada yer alan tam 52 ülkeden ziyaretçi ağırladık. Kendileriyle uluslararası arenada her geçen gün gelişen ve büyüyen LAMP 83’ün yeniliklerini paylaştık. Yeni ürün ailelerimiz, insan odaklı aydınlatma uygulamalarımıza birlikte ofislere ve perakende sektörüne yönelik aydınlatma otomasyon çözümlerimiz büyük ilgi gördü ve standımızı gezen herkesin beğenisini kazandı. Fuar süresince Avrupa ve Ortadoğu’daki distribütörlerimizle de bir araya gelme şansı yakalarken, son yıllarda istikrarlı şekilde büyüyen ve ihracat hacmini arttıran firmamız adına yeni distribütörlük ve iş birliği fırsatlarının da temellerini attık. Bizim açımızdan oldukça verimli geçen bu fuarda gördüğümüz ilgiden ve aldığımız olumlu tepkilerden son derece memnunuz. Fuar sonrası dönemi de en iyi şekilde değerlendirerek yakaladığımız fırsatları sonuçlandırmak adına var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir