Kategoriler
Teknoloji Haberleri

Coinbase CEO’su Bitcoin hakkında açıklama yaptı

Kripto para birimlerinden biri olan Bitcoin hakkında  Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong açıklamalarda bulundu. Armstrong Bitcoin’e yatırımcıların bilinçli olması gerektiğini vurguladı.
Günümüzde en çok konuşulan konulardan biri haline gelen Bitcoin hakkında açıklamalar gelmeye devam ediyor. Büyük yatırımcılar tarafından da ilgiyle takip edilen ve yatırım yapılan kripto para birimi her geçen gün değerini arttırıyor. Geçtiğimiz cuma günü yeni bir rekora imza atan Bitcoin 18.350 dolar seviyelerini gördü. Uzmanlar tarafından Bitcoin’e yatırım yaparken dikkatli ve ölçülü olunması gerektiği açıklamaları daha önce gelmişti.
Kripto para borsalarından biri olan  Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong’da Bitocin hakkında açıklama yaptı. Kripto para birimlerine karşı olan ilgiyi olumlu bulan firma, Bitcoin hakkında dikkatli olunması gerektiğini belirtiyor. Brian Armstrong yaptığı açıklamada Coinbase’e karşı olan ilginin geçmişe göre daha fazla olduğunu, ciddi yatırımların yapıldığını ifade etti. Ayrıca Coinbase destek ekibinde çalışanların sayısının %640 oranında arttığını da belirtti. Bu oranları incelediğimizde kripto para birimine olan ilginin ne kadar fazla olduğunu görebiliriz.
 Dijital paralar konusunda dikkatli olunması gerektiğini belirten Coinbase, kullanıcıların sorumluluk bilinci içerisinde yatırım yapmaları konusunda uyarılarda  bulundu. Ayrıca hesap güvenliği konusunda da dikkatli olunması gerekiği, Google Authenticator kullanılmasını ve kimlik doğrulama işlemlerinin yapılmasını istedi. Ayrıca bu gibi yoğun dönemlerde sistemlerin yoğun olmasından dolayı aksaklıkların olabileceği konusunda bilgilendirme yaptı.
kaynak:https://blog.coinbase.com/please-invest-responsibly-an-important-message-from-the-coinbase-team-bf7f13a4b0b1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir