Kategoriler
Teknoloji Haberleri

Armut Yılın En İyi Uygulamaları Arasına Girdi

Türkiye’de online hizmet sektörünün lideri Armut, IOS mobil uygulamasıyla App Store’un yılın en iyi uygulamalarını seçtiği Best of 2017 listesine girdi. Bu yıl yenilenen mobil uygulamasıyla aktif kullanıcı sayısını %311, indirilme sayısını ise %283 artıran Armut; uygulamalar, trendler, oyunlar ve geliştiriciler kategorilerinde yılın en iyilerini belirleyen listede, en iyiler arasında yer aldı.

2017 yılının en hızlı büyüyen teknoloji markalarından biri olan Armut, mobil uygulamada yaptığı yenilikler ile kullanıcı sayısını bir hayli arttırdı. Oranlara baktığımızda aktif kullanıcıları %311 arttıran Armut, IOS uygulamasında ise indirme sayısı %238 oranında artmış durumda. Mobil uygulaması ile birlikte 2000 den fazla kategoride 150 binden fazla profesyonele ulaşmayı amaçlıyorlar. Ayrıca Armut Apple Store’un 2017 yılının en iyi uygulamaları listesine de girmeyi başardı. Armut yöneticileri ise bu başarının çalışanları motive ettiğini belirttiler.

Armut’un 2017 yılında ki yükselişi bu alanda çalışma yapan arkadaşlar için örnek teşkil edebilir. Çünkü rakamlara baktığınızda doğru yönetilen bir sürecin olduğunu görebilirsiniz. Türkiye’de başarılı uygulamaların artması hem teşvik edici hem de, ülke ekonomisi açısından önem teşkil ediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir