Kategoriler
Teknoloji Haberleri

Acer’ın wifi özellikli mobil LED projektörü C101i ile teknoloji cebinizde

Acer’ın wifi özellikli mobil LED projektörü C101i ile teknoloji cebinizde. Acer’ın yeni mobil LED projektörü C101i ile eğlenceyi ve fikirlerinizi gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz. Seyahatteyken bile bilgisayara ihtiyaç duymadan büyük ekranlarda sunum, film ve oyun keyfi için wifi özellikli bu ultra hafif ve ince (24,5 mm) projektörle son teknoloji artık cebinizde!

265 gram ağırlığındaki IF Design Ödüllü Acer C101i’ye bağlayacağınız bir USB sürücüyle, mikro SD™ kartla ve hatta akıllı bir telefonla içeriklerinizi doğrudan yansıtmanın özgürlüğünü yaşayabilirsiniz. Avucunuza sığabilecek boyuttaki projektör, entegre bataryasıyla kablosuz 2 saate kadar her ihtiyacınıza çözüm sunar. Android ve iOS sistemleriyle çalışan C101i, tak çalıştır özelliği sayesinde kullanımı ultra pratik bir cihazdır.

LED teknolojisi ve yüksek kontrast oranları sayesinde uzak mesafeden bile görüntülerin canlı, grafiklerin net olmasına imkan tanır. Acer ColorSafe teknolojisi ile uzun süreli projektör kullanımı sonrası renkler doğal görünümü korunur. 30.000 saate varan lamba ömrüyle tasarruf sağlar.

1W entegre hoparlörüyle ekstra bir ses düzeneğine ihtiyaç olmadan filmler canlanır, şarkılar derinlik kazanır ve oyunlar çok daha sürükleyici olur. HDMI çıkışı sayesinde televizyonunuza bağladığınızda cihazınız bir smart TV’ye dönüşür.

Büyük konferans salonlarından, ev ya da ofislerde günlük kullanıma veya eğitim kurumlarına kadar farklı alanlarda kullanıma uygun olan C101i, fikirlerinizi taşımanız gereken her yerde bir projektörden beklentilerinizin tümünü fazlasıyla karşılar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir