Kategoriler
Sosyal Teknoloji

Ünlü futbolcu Nuri Şahin Spotify’da!

Spotify’da kendi hesabını açan Nuri Şahin, maçlara Bruno Mars Ve Charlie Put ile hazırlanıyor, spor yaparken ise The Weeknd dinlemeyi tercih ediyor. Türkçe rock müzik de 29 yaşındaki futbolcunun favorileri arasında. Mor ve Ötesi’nden Duman’a, Model’den Adamlar’a kadar rock müziğin geçmişten bugüne sevilen isimleri, futbolcunun Türkçe rock listesinde yer alıyor

Almanya doğumlu sevilen futbolcu Nuri Şahin, resmi Spotify profilini oluşturdu. Başarılı futbolcunun profilinde yayınladığı beş çalma listesi, dünyadan ve Almanya’dan sevdiği hit şarkıların yanı sıra, maç günlerinde ve antrenman sırasında tercih ettiği şarkılar hakkında da bilgi veriyor. Nuri Şahin’in hazırladığı bir başka çalma listesi ise ünlü futbolcunun Türk Rock müziğine olan ilgisini gösteriyor. Futbolcunun Spotify profilinde oluşturduğu Matchday, Workout, Global Hits, Turkish Rock ve Germany’s Hits başlıklı çalma listelerine göz atıp, sevilen oyuncunun müzik zevkine siz de ortak olabilirsiniz.

Bruno Mars’tan 24K Magic, Charlie Put’tan Attention ve Rita Ora’dan Your Song, ünlü futbolcunun maç günlerinde dinlediği şarkılar arasında. Başarılı oyuncu spor yaparken ise Calvin Harris’ten My Way, The Weeknd ve Duft Punk’tan I Feel It Coming ile Jonas Blue ve William Singe’den Mama’yı dinlemeyi tercih ediyor. Dua Lipa’nın New Rules’u ile Demi Lovato’nun Sorry Not Sorry’si futbolcunun global hit listesi arasında yer alırken, Bausa’dan Was Du Liebe nennst ile Trettman ve Gzuz’dan Knöcheltief da Almanca dinlediği şarkılardan birkaçı. Türkçe rock müzik dinlemeyi seven futbolcunun listesinde; Cem Karaca, Ogün Sanlısoy ve Teoman gibi isimler yer alırken, Bulutsuzluk Özlemi, Duman ve Mor ve Ötesi gibi Türk rock müziğinin bilinen gruplar da bulunuyor. Adamlar’dan Koca Yaşlı Şişko Dünya, Feridun Düzağaç’tan Beni Bırakma, Model’den Buzdan Şato ve Pinhani’den Ne Güzel Güldün de oyuncunun Türkçe Rock listesine eklediği şarkılar arasında.

Nuri Şahin’in nurisahin08 adlı Spotify profiline girip, ünü futbolcunun müzik dünyasında siz de bir keşfe çıkabilirsiniz.

Spotify Hakkında
Spotify, 2008’de İsveç’te kurulduğu günden bu yana, müzik dinleme alışkanlıklarını sonsuza dek değiştirdi. Bugün misyonumuz hala aynı; dünya genelinde müzikseverlere ve sanatçılara benzersiz bir müzik deneyimi sunarak, daha fazla insanın daha fazla güzel şarkı dinlemesini sağlamak. Yaptığımız her şey, sahip olduğumuz müzik aşkına dayanıyor.

30 milyonun üzerinde şarkıyı ücretsiz olarak keşfedebilir, yönetebilir ve paylaşabilirsiniz. Ya da Spotify Premium ile offline mod, gelişmiş ses kalitesi, Spotify Connect ve reklamsız müzik deneyimi gibi özelliklere erişim sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir