Kategoriler
Sosyal

Instagram’a Yeni Remix Özelliği

Son dönemin popüler sosyal medya platformu olan Instagram Remix özelliği duyuruldu. Instagram’ın yeni sürümüyle beraber gelen yenilikler hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Arkadaşlarınız fotoğraflarını düzenleyin!

Instagram’ın aktif olan yeni özellikleri uygulamayı renklendirmeye devam ediyor. Hikaye özelliğin tanıtımının üzerinden uzun bir vakit geçmemiş olmasına rağmen Instagram yeni bir özellikle kullanıcılarını uygulamaya bağlı tutmaya devam ediyor.Yeni özellik sayesinde özel mesajlar aracılığıyla size yollanan fotoğrafları istediğiniz gibi düzenleyip geri yollayabiliyorsunuz. Çıkartma, çizim ve metinler eklemenize imkan sunan yeni özellik, Instagram’ın yeni sürümüyle birlikte kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Instagram Remix özelliğine ek olarak ‘’Yeniden Oynatma’’ özelliğini de yeteneklerinin arasına kattı. Bu sayede göndermiş olduğunuz hikayeler bir döngü şeklinde durmadan oynatılıyor.Bahsi geçen özellikleri Instagram’ın son güncellemesini yaptıktan sonra kullanabilirsiniz. Bakalım son dönemin bir numaralı sosyal mecrası yeni özelliklerle karşımıza çıkmaya devam edecek mi?

İnstagram’ın kullanıcı sayısı ise hızla artıyor. Yapılan açıklamaya göre 800 milyon kullanıcısının olduğu belirtilmişti. Sürekli gelen yeni özellikler ile kullanıcıların uygulamayı daha çok kullanması amaçlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir