Kategoriler
Sosyal

Instagram hikayeler bölümü yeni güncellemesi

Instagram hikayeler bölümü yeni güncellemesi ile kullanıcı taleplerinden birine daha cevap vermiş oldu. Ancak bu güncelleme ile daha dikkatli olunması gerekecek. Ayrıntılar haberimizde..

Instagram bugün itibari ile kullanıcı kitlesini memnun edecek yeni bir güncelleme daha yayınladı. IOS ve Android uygulamaları için geçerli olan bu güncelleme App Store veya Google Play vasıtası ile indirilebilir. Telefonlarında uygulama bulunanlar için güncelleme direkt olarak alınacaktır.

Instagram hikayelerinde yeni dönem!

Instagram‘ın bugün yayınladığı güncelleme ayrıntılarında  Hikayeler bölümü’nde sörf yapanların ekran fotoğrafı almak isteyenler için karşı tarafa anında bildiri gitmesini sağlayacak. Yani karşı tarafın bilgi ve izni olmadan beğendiğiniz hikaye fotoğraflarını almanız mümkün olmayacak.

Ayrıca yayımlanan yeni güncelleme ile Instagram‘da hikayelerde dolaşırken, arkadaşlarınızın hikayelerine fotoğraf ve video ile cevap verebilmenize olanak sağlanacak. Ama bir başkası sizin hikayenize ait bir fotoğrafı beğenir ve ekran fotoğrafını çekmek ister ise size anında bildirim gelecek. Dolayısı ile artık Instagram da isteyen istediği gibi ekran fotoğrafını çekemeyecek.

Yapmış olduğu yenilikler ile kullanıcı kitlesini genişleten Instagram bu güncelleme ile yayıncı ve okuyucuyu birlikte düşündüğünü bir kez daha göstermiş oldu. Instagram da ekran fotoğrafı çekerken bir kez daha düşünmemiz gerekecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir