Kategoriler
Sosyal

İnstagram 2017’nin en çok beğenilenler listesini açıkladı

İnstagram tarafından 2017 yılının en çok beğeni alan paylaşımları açıklandı. İnstagram’ın 800 milyon kullanıcıya ulaşması her geçen gün popüler hale geldiğini gösteriyor.

İnstagram tarafından  açıklanan listede bir çok ünlü yer alıyor.  İlk 10’da yer alan ünlülerin ise birden fazla fotoğraflarının listede olduğunu görüyoruz. Dünyada popüler hale gelen instagram’ın en dikkat çeken kullanıcıları haliyle ünlüler. 2017 yılının enlerinde yer alan ünlülere baktığımızda Beyonce, Christiano Ronaldo ve Selena Gomez’in en popüler ünlüler olduğunu görüyoruz.

Beyonce, Cristiano Ronaldo, Selena Gomez’in birden fazla fotoğrafı ilk 10’da yer alıyor. İlk sırayı alan fotoğraf ise Beyonce’nin hamile olduğunu açıkladığı fotoğraf oldu.  Bu fotoğraf 11.1 milyon beğeni aldı. Beyonce ardından en çok beğenilen ikinci fotoğraf ise Cristiano Ronaldo’nun eşinin doğumdan hemen sonra çektirdiği fotoğraf oldu. Üçüncü en çok beğenilen fotoğraf ise Selena Gomez’in bir ara ortalıktan kaybolduğu ve ardından hastaneden takipçileri ile paylaştığı fotoğraf oldu. 4 ve 5. sıraları ise yine Beyonce ve Ronaldo’nun fotoğrafları alıyor.

İnstagram’ın her geçen gün popüler hale gelmesi ile kullanıcı sayısı artarak devam ediyor. 2018 yılı içinde 1 milyar kullanıcıya ulaşıp ulaşmayacağı merak konusu. Aşağıda listenin ilk üç fotoğrafını sizlerle paylaşıyoruz.

Foto 1
Foto 2
Foto 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir