Kategoriler
Oyun

Warhammer 40,000: Dawn of War III Oyun İncelemesi

Teknolojinin gelişmesiyle doğru orantılı olarak bilgisayar oyunlarında çok yüksek bir gelişme yaşanmaktadır. Spor, aksiyon, yarış, strateji, senaryolu oyunlar günümüzde en çok tercih edilen bilgisayar oyunları arasında yer almaktadır.

warhammer 40 oyunu da bu oyunlara ek olarak kendini geliştiren merakla beklenen ve milyonlarca kişi tarafından oynanan bir strateji oyunu konumunda bulunmaktadır. Nisan ayının sonlarına doğru piyasaya çıkan oyun, sürükleyici senaryosu ve online oyun seçenekleri ile oyuncuların karşısına gelmiştir. Yüksek grafik özellikleriyle dikkat çeken bu oyun oyuncuların istediği bütün görsel detayları sunarak oyuncuları tatmin etmektedir.

Oyunda Bulunan Bölümler

000: Dawn of War III Oyun İncelemesi oyunda 18 tane senaryo olduğunu göstermektedir, bu senaryoları oynayabilmeniz için internete bağlı bilgisayarınız olması şart sebebi ise senaryo grafiklerini internet üzerinden çekmektedir. Oyun çok akıcı bir şekilde başlayıp akıcı bir şekilde oyuna devam etmektedir. Oyunun başkarakterleri serinin önceki oyunlarında olduğu gibi yine aynı karakterler üzerine kurulmuştur. 000: Dawn of War III Oyun İncelemesi oyununu tam anlamıyla anlamak istiyorsanız serinin daha önceki oyunlarını da oynamanız gerekmektedir. Oyun anlaşılması zor ve karışık senaryolar içermektedir. Senaryo bölümlerini bitirdiğiniz takdirde karşınıza online mod yani gerçek kullanıcılarla beraber ve karşılıklı olarak oynamanızı sağlayan oyun seçenekleri gelmektedir.

Teknik Bilgiler

Son teknoloji ile yapılmış bu strateji oyunu, aynı şekilde oyuncular içinde yüksek özellikte bilgisayarlar istemektedir. 64 bit işletim sistemi isteyen bu oyun en az 4 GB’lik bir ram kapasitesi istemektedir. Bunların yanında dirext 11 programını istemektedir. Bilgisayarınızda kaplayacağı yer olarak sizden 50 gblik boş bir alan istemektedir. Bu özelliklere sahip olmayan bir bilgisayarla oynamak isteyenler ise bu oyuna erişemeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir