Kategoriler
Oyun

Titanfall 2 Oyun İncelemesi

Serinin ikinci oyunu olan titanfall 2 yapım şirketi ilk oyunda bulunan eksikleri gidererek oyuncuların karşısına gelmekte. İlk seride sadece bilgisayar kullanıcıların karşısına çıkan oyun ikinci serisinde xbox, play station 4 ve bilgisayar kullanıcıların karşısına gelmiş bulunmakta. Grafik yönüyle çok ağır bir grafik yapılandırmasıyla gelen titanfall 2 bu yönüyle oyuncuları son derece tatmin etmeyi başarmış durumda.

Titanfall 2 Çıkış Tarihi

Zorlu rakiplerin çıkış tarihleriyle aynı anda çıkartarak değişik bir stratejik yol izleyen firma Battlefieled 1 serisinden 1 hafta önce Call Of Duty serisinden tam 1 hafta sonra çıkarmış iki dev oyunun arasında çıkartarak zor bir hamle yapmıştır. Kullanıcılar tarafından ilgi görülmeyeceği beklense de beklenenin aksine çok sayıda satış rakamlarına ve kullanıcıya ulaşmayı başarmış durumda.

Yılın En İyi FPS Oyunlar Arasında

Çıkan yüksek rütbeli oyunlar arasında, yok olacağı var sayılan titanfall 2 sanılanın aksine Doom 3 ile beraber senenin en iyi fps oyunları arasında kendine yer buldu. Yer bulmasının asıl sebebi akıcı senaryosu ve çoklu oyuncu desteği ile gelmesiydi. Daha önceki serilerinde pek kullanıcı kitlesine ulaşamayan oyun, daha önce senaryo modu getirmemiş sadece online kullanıcılara seslenmişti, bu eksikliğini gideren firma çok yüksek grafikli ve hızlı ilerleyen senaryo modlarını oyuna entegre etmeyi başarmış durumda.

Ücretsiz Ek Paketler

Yeni çıkan oyunların hemen hemen birçoğu ek paketler yani DLC paketleriyle beraber çıkıyor. Oldukça pahalı olan oyunlar yanında getirdikleri ek paketleri de hatırı sayılır ücretlere satmaktadırlar. titanfall 2 bu özelliğin karşısına gelerek DLC paketlerini tüm kullanıcılara ücretsiz bir şekilde servis etmiş ve oyuncuların beğenisini kazanmıştır.

Teknik Özellikler titanfall 2 oyununu oynamak istiyorsanız en az, intel i3 işlemci ve 8 gb ram kapasitesine sahip olmanız gerekmektedir. Bunun yanında bilgisayarınızda en az 16 gblik boş bir depolama kapasitesi bulunması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir