Kategoriler
Oyun

The Sexy Brutale Oyun İncelemesi

Tequila Works ve Cavalier Game Studios tarafından çıkarılan ve PC, Xbox One, Playstation 4 için çıkarılmış olan, tamamen dedektiflik ve puzzle çözmeye odaklı bir oyun olan, steam üzerinden satışı başlayan the sexy brutale oyun incelemesi ile karşınızdayız.

Tesadüfen ya da arkadaş tavsiyesi ile öğrenmiş olduğunuz bu oyun ”casual oyun” kategorisine girmektedir. Oyun içerisinde başkarakter olan Lafcadio Boone, kimliğini gizleyerek malikâne içerisindeki olayları kolay orta ve zor puzzle oyunları ile çözmeye ve arkadaşlarını kurtarmaya çalışmaktadır.

Daha şimdiden yorumların heyecan verici olması oyunu tercih eden birçok kişinin de aynı fikirde olmasını sağlamıştır. 31 TL’lik bir fiyat biçilen oyun için sistem gereksinimleri şunlardır: İşletim Sistemi: Win7 64bit, İşlemci: Intel i5-3450 @ 3.10 GHz (4 CPUs), Bellek: 8 GB RAM, Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 660’dır.

The Sexy Brutal Oyun İçeriği

Yaklaşık 5 saatlik bir süresi olan the sexy brutale oyun incelemesi sırasında karşınıza çıkan puzzlelar, oyunda kademe atlamanıza yardımcı olacaktır. Özellikle bulmaca konsepti konusunda birçok oyuna nazaran daha fazla tercih edilmektedir.

Dedektif oyunlarından da esinlenerek ipuçları, deliller ile konak içerisinde mahsur kalmış olan kurbanları kurtarabiliyorsunuz. Büyük bir malikane içerisinde yaşanan cinayetleri çözmenin verdiği heyecanı yaşamak isteyenler, oyunu satın alıp oynamaktan zevk alacaklardır. Kademe kademe ilerlendiği zaman keşfedilecek çok fazla alanın olması, her geçen dakika karşınıza daha farklı bulmacalar çıkartmaktadır. Single player olarak oynanmakta olan oyun, sürükleyici bir hikayeye, ortama uygun güzel müzikleri, karakterlerin grafikleri ile oyun zevkinizi ikiye katlamaktadır.

Ana karakter haricinde 9 adet farklı karakter bulunan oyun için biraz korkuyu barındıran, birazda espritüel olduğunu söylemek mümkündür. Puzzle oyunları sevenler için son zamanların en kaliteli çalışması diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir