Kategoriler
Oyun

Super Mario Run’a Çok Önemli Bir Güncelleme Geldi!

Nintendo‘nun mobil oyun alanında ilk oyun olan Super Mario Run’a çok önemli bir güncelleme geldi. İşte Super Mario Run’a gelen yeni güncellemeyle birlikte oyuna gelen yeni özellikler.

Nintendo’nun ilk olarak Apple’ın iPhone 7 tanıtımında duyurduğu mobil oyunu olan Super Mario Run’a çok önemli bir güncelleme geldi.

Nintendo’nun sevilen oyunlarından olan Super Mario’nun ilk mobil oyunu olan Super Mario Run oyunu geçtiğimiz yıl kullanıcıların indirmesine sunulmuştu. Başlangıç etapları ücretsiz olan Super Mario Run’un sonraki aşamaları 10 dolara açılıyordu.

İlk olarak iOS platformuna sunulan ve kısa bir süre önce de Android platformuna sunulan Super Mario Run oyunu Android platformunda çok önemli bir güncelleme aldı.

Mobil platformlara sunulan Super Mario Run oyunu bilindiği gibi iki farklı modla geliyordu. Bu modlardan birisi olan “Tour” modunda oyunun hikaye modu kullanıcılara sunulurken “Rally” moduyla Super Mario Run oyuncuları diğer oyuncularla yarışabiliyor.

Gelen sonn güncelleme oyunun Rally modunda önemli bir iyileştirme sunuyor. Rally modunda ter döken oyuncular Toad toplayarak krallıklarını geliştiriyorlardı. Farklı renklere sahip olan Toad’larla kullanıcılar çeşitli envanterlerin kilidini açabiliyordu.

Toad Sınırı Arttırıldı!

Super Mario Run’ın bu güncellemesine kadar 9999 olan Toad sınırı artık son güncellemeyle birlikte 99999‘a çekildi. Bu sayede kullanıcılar yeniden Toad kazanabilecekler.

Kısa bir süre önce dağıtılmaya başlanan bu güncelleme Android kullanıcılarına ilk olarak sunulmuş durumda. Yaklaşık olarak 150 MB boyutunda olan bu güncelleme ülkemizde de kullanıma sunulmuş durumda. Ayrıca bu son güncelleme ile birlikte oyuna yeni figür ve binalar da eklenmiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir