Kategoriler
Oyun

PlayerUnknown’s Battlegrounds Yeni Güncelleme Alıyor

Kısa süre önce yayınlanan ve yayınlandığı andan bu yana Steam üzerinde en çok satan oyunlardan biri olmayı başaran PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu, gelişimini sürdürüyor. Şu an aktif bir şekilde kullanıcıların oynamaya devam ettiği bilinen yapımın, geliştirme sürecinden sonra şimdilerde ise oyun modlarında düzenlemeler almaya başladığını gördük. Bu noktada dün itibariyle sosyal medya hesabı üzerinden yapılan bir açıklamayla beraber oyunun yeni bir güncellemesinin daha ortaya çıktığı açıklandı. PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu için gelecek olan yeni güncellemenin detaylarının da kısıtlı da olsa açıklandığını gördük. Peki, oyuna nasıl bir güncelleme geliyor?

PlayerUnknown’s Battlegrounds FPS Modu

Oyunun nasıl bir değişim göstereceği konusunda da yeni bilgiler sunulmuş durumda. Bu bilgilere bakacak olursak oyunda, kullanım değişimi söz konusu olacak. Oyunun alan kontrol sistemine de izin veren geniş görüş açılı oynanış moduna ek olarak bu güncellemede yeni bir oynanış modu sunulacak. FPS modu olarak adlandırılan bu mod ise alan kontrol sistemini ortadan kaldırıyor. Kullanıcıların bu mod ile doğrudan oyun karakterinin gözünden oyunu görmeleri sağlanacak. FPS modu haliyle oyuna biraz daha zorluk ve biraz daha mücadele getirmiş olacak. Bir yandan oyunun gerçekçiliği artırılırken bir yandan daha zor bir oyun yapısı sunulacak ve haliyle eğlence arttırılmış olacak.

PlayerUnknown's Battlegrounds

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununu çok daha başarılı hale getirecek olan yeni güncellemenin, yapım içerisinde yer alan tüm modları destekleyeceği ve çoklu oyuncu modlarının hemen her versiyonunda bu özelliği net bir şekilde kullanmanın mümkün kılınacağı da belirtiliyor. FPS modu sunucularına giriş yapmak ve oyuna katılmak yeni güncellemenin kullanılması için yeterli olarak açıklandı. Oyuncuların ilk tepkisinin de oldukça olumlu olduğunu ekleyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir