Kategoriler
Oyun

Metro Exodus Kalitesine Hazır Olun!

Oyun dünyasının en sevilen serilerinden biri olan Metro serisi, yeni Metro Exodus isimli oyun ile kaldığı yerden devam ediyor. Metro Exodus, sahip olduğu kalite ile pek çok oyuncuyu hayran bırakacak cinsten.

Kendisine has depresif yapısı ve kaliteli grafikleri ile her daim dikkat çeken bir oyun olan Metro serisi, hem korku, hem de hayatta kalma oyunu olarak hep taktir kazanmıştır.

Seriye zaman zaman yeni oyunlar eklenmekte ancak bu kez duyurulan yeni bir oyun bize epey sürpriz oldu doğrusu.

METRO EXODUS GELİYOR!

Metro serisine, Metro Exodus isimli yeni bir oyunun dahil olacağı bilgisine ulaşıldı. Hatta oyun hakkında gerçekleştirilen kısa resmi tanıtıma göre, oyunda nasıl grafiklerin bulunduğuna ve az çok oynanış tarzına dair bilgilere sahip olduk.

Metro Exodus oyununda, yaşadığı saldırılar sırasında oldukça heyecanlandığı gözlemlenen ancak buna rağmen çok pratik düşünebilen güçlü bir karakteri yöneteceğiz. Soğuk bir iklimde hayatta kalma savaşı verecek, pek çok yaratığı alt etmeye  çalışacağız.

Metro Exodus, özellikle grafik tarzı olarak parmak ısırtacak cinsten. Kendisine has güzel bir grafik tarzı olan oyun, aynı zamanda gerçekçi yapısı ile de dikkat çekmekte. Oyunda özellikle animasyonlar sizi sizden alacak diyebiliriz.

Oyunda karakterimizin teknolojik bir ok-yay sistemi bulunuyor. Bu yayı ben tıpkı Crysis 3 oyunundaki Prophet’in kullandığı yaya benzettim. Açıkçası o silahı kullanmak oldukça zevkli oluyordu. Yeni oyunda da öyle olacaktır diye umut ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir