Kategoriler
Oyun

Gaming İstanbul’da oyunseverler Red Bull ile etkinliğe doyacak

Gaming İstanbul’da oyunseverler Red Bull ile etkinliğe doyacak. Türkiye’deki oyunseverlerin adresi Gaming İstanbul, bugün başladı. İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ve binlerce katılımın beklendiği fuarda RedBull.com da kurduğu alanda ziyaretçilere özel deneyim imkanı sunacak. Muhammed ‘Theokoles’ Işık, Necati ‘zeoNNN’ Akçay, Mervan Tepelioğlu gibi ünlü yayıncılar RedBull.com/GIST adresinden dört gün boyunca canlı yayınlara katılacak, takipçileriyle birlikte oyun oynayacak. Sürprizler bununla da sınırlı kalmayacak. Yayınlarda RP dağıtılacak, hızlı ve şanslı olan kazanacak.

Dünya çapında milyonlarca insanın takip ettiği ve günden güne büyüyen dijital oyun dünyası, Türkiye’de İstanbul Kongre Merkezi’nde zirve yapacak. Gaming İstanbul Dijital Oyunlar Fuarı (GIST), bu sene 1-4 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Oyun dünyasının nabzını takip eden RedBull.com da özel etkinlikleriyle fuardaki yerini alacak.

GIST’te, FRP, FPS ya da futbol oyunları oynayanlardan, nostalji sevdalılarına kadar herkes kendi için özel bir şey bulacak. RedBull.com da özel içerikleriyle ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşatacak, yaşatmakla kalmayıp ödül de dağıtacak.

ÜNLÜ İSİMLER DE OYUNLAR OYNAYACAK

Dört gün boyunca canlı yayınlarıyla ve konuk ettiği yayıncılarla fark yaratacak RedBull.com, oyunseverlere özel deneyimler yaşatacak. 1 Şubat’ta, (Bugün) 14.00 ile 16.00 arasında ‘GodlessTurtleTR & Rentallion’ ortak yayını olacak. Cuma ise Yok Be Olm ve Örümcek Enver ardı ardına yayınlara çıkacak.

Hafta sonu ise Twitch ve YouTube dünyasının ünlü isimleriyle vites artacak. Cumartesi, başta Twitch olmak üzere sosyal medya platformlarında yüzbinlerce takipçisi bulunan Muhammed ‘Theokoles’ Işık üç saat boyunca yayında kalacak. Pazar ise önce Mervan Tepelioğlu, ardından ise Necati ‘zeoNNN’ Akçay RedBull.com/GIST adresinde oyunlar oynayacak.

Canlı yayınlarda talihli isimlerden biri olmak isteyenler de yine RedBull.com/GIST adresinden kayıtlarını tamamlayarak RP kazanma şansı elde edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir