Kategoriler
Oyun

Call of Duty – Gizli Spotify Kodları

Call of Duty: WWII (Call of Duty: İkinci Dünya Savaşı)’nun Özel Beta versiyonları kapanmışken, Beta sürümü içindeki çeşitli oyun haritalarında gizlenen “süper gizli” Spotify kodlarını fark ettiğinizden emin olmak istedik.

Beta sürümündeki Paskalya Yumurtalarını kaçıranlar için Activision, Spotify ile ilk kez işbirliği yaparak oyuncuların çözmesi için Call of Duty: WWII kampanya kastlarının seslerinden oluşan kriptolu ses mesajları gizledi. Bu aktivasyon, hem oyun içinde hem de oyun dışında kod kırma yapbozu özelliği ile Spotify kodlarının alternatif gerçeklik oyununda (ARG) ilk defa kullanıldığı ve diğer markalar tarafından bugüne kadar hiç yapılmamış bir marka uygulaması.

Gizli Spotify Koduyla Calling Card sahibi olun 

Meraklı oyuncular, Spotify mobil uygulamasını kullanarak 5 harfli kodu ortaya çıkarıp bu kodu the Call of Duty: WWII Classified sitesine girdiklerinde, 3 Kasım tarihinde oyunun full versiyonu yayınlanınca kullanabilecekleri özel bir oyun içi Calling Card’a sahip oluyorlar.

Beta sürecinin sona ermesinin ardından, dosyalardaki gizemi ortadan kaldırmak üzere okurlarınızın şifreleri çözmelerine yardımcı olmak için oyunda bulunan bazı Spotify Kodları’nın ekran görüntülerini ekte görebilirsiniz.

[button url=”http://www.callofduty.com/wwii/classified” target=”_blank” icon=”fa-file-code-o”]Call of Duty – Gizli Spotify Kodu[/button]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir