Kategoriler
Mobil

Sarahah nedir? Sarahah’ta mesajı kimin yazdığını nasıl görürüz ?

Sarahah nedir? Sarahah’ta mesajı kimin yazdığını nasıl görürüz ? Sarahah bir mesajlaşma, dürüstlük uygulaması olarak adlandırılabilir. Sarahah uygulaması ile herhangi bir kullanıcının profiline girerek ona anonim olarak mesaj atabilirsiniz. Mesaj attığınız kullanıcının dürüstlüğünü bu şekilde ölçebilirsiniz. Kullanıcı sizi anonim olduğunuz için bilmez. Sarahah bir Arap uygulamasıdır. İlk olarak web siteden hizmet veren Sarhah daha sonra popüler olması nedeni ile App Store ve Playstore‘da uygulamalar çıkardılar. Günümüzde halen popüler dürüstlük uygulamalarının başında geliyor. Peki  Sarahah’ta mesajı kimin yazdığını nasıl anlarız ? bu konuda genel olarak herhangi bir uygulama vs yok arkadaşlar. Sarahah’ta anonim bulmak oldukça zor. Ancak yakın çevrenizden kimlerin bu uygulamayı kullandığını biliyorsanız az çok tahmin edebilirsiniz. Kişinin müsait olduğu saatler ile Sarahah’tan gönderilen mesajın saatini karşılaştırabilirsiniz. Eğer bu konuda bir gelişme olur ise sizleri bilgilendireceğiz. Bu gibi uygulamaları kullanırken genelde çevrenizde kullanan kişileri bahsetmezseniz mesajın size tanımadığınız birinden geldiğini tahmin etmek daha kolay olur arkadaşlar.

Dilerseniz aşağıda sizler için oluşturduğumuz Sarahah’a nasıl kayıt olunur ? bilgilerini içeren videomuzu izleyerek kayıt olma aşamalarını adım adım öğrenebilirsiniz.

“Sarahah nedir? Sarahah’ta mesajı kimin yazdığını nasıl görürüz ?” için 4 yanıt

Sarahah’ta mesaji kimin yazdığını nasıl görürüz diyen arkadaşlar yeni bir yöntem araştırıyorum. Bulursam buraya yazarım 🙂

Arkadaşlar ben yeni bir kullanıcıyımda Sarahah PC uygulamasında mesaj nasıl gönderilir ? mesajlarınızı bekliyorum …. ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir