Kategoriler
Mobil

Samsung Galaxy S8 Ön Sipariş Rekoru Kırdı!

Teknoloji devi Samsung’un kısa bir süre önce satışa sunduğu Galaxy S8’in ön sipariş rekoru kırdığı ortaya çıktı!

Samsung‘un merakla beklenen yeni amiral gemi modelleri olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri kısa bir süre önce satışa çıkmıştı. Büyük bir ilgiyle karşılanan Samsung’un yeni amiral gemileri Samsung’un açıklamasına göre Samsung’un yeni amiral gemileri ön sipariş rekoru kırmış.

Samsung’un açıklamasına göre Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’e göre yüzde 30 oranında daha çok ön sipariş almış. Samsung’un yeni amiral gemilerinin satış anlamında da Galaxy S7‘ye göre daha çok satması bekleniyor.

Samsung Satış Tahminini Açıkladı!

Bir diğer yandan Samsung’un yeni amiral gemilerinden en çok Galaxy S8 Plus modelinin çok sattığı açıklandı. Samsung’un açıklamasına göre yeni Galaxy S8 modeli 50.4 milyon adet satış yapması beklenirken, Galaxy S8 Plus modelinin ise 53.9 milyon adet satması bekleniyor.

Son olarak Samsung’un yeni amiral gemileri olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerinin Exynos 8895 işlemciden güç alan sürümlerinden olan Galaxy S8’in 3.999 TL‘ye satışa çıkarken Galaxy S8 Plus modelinin ise 4.499 TL‘den satışa sunuldu. Bakalım Samsung’un yeni amiral gemileri dünya genelinde ne kadar satacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir