Kategoriler
Mobil

Razer gerçek oyuncular için akıllı telefon yapacak

Profesyonel oyunculara yönelik olarak tam bir oyun deneyimi yaşatmak isteyen Razer yeni  üreteceği telefonun üretim sinyallerini vermiş oldu. Razer yaptığı açıklama doğrultusunda üreteceği akıllı telefonun gerçek oyuncu kitlesine hitap edeceğini vurguladı.

Razer kanadı daha önce kulağa kar suyu kaçıran açıklamalarda bulunmuş ve gerçek oyuncular için yepyeni bir akıllı telefon tasarımı ile geleceklerinin altını çizmişti. Bu gün yapılan açıklamada Razer bunu hayata geçirme kararının altını çizerek yaptıklarının planlardan söz etti.

Razer gerçek oyuncular için üreteceği akıllı telefon için fon yaratma planlarından da söz etti. Önümüzdeki bir kaç içerisinde yeni tasarlanacak telefon için hisse senedi satışlarının başlanacağını duyurdu. Dolayısı ile hisse senedi satışlarından elde edilen gelirin kullanıcı deneyimlerinden edinilen fikirler sayesinde daha özel kılıcı akıllı telefonlarda kullanacaklarını belirtti. Bu hamleyi gerçekleştirdikten sonra Razer oyun tutkunları için düşündüğü kendi sanal parası zGold ile merhaba diyecek.

Razer’ın sanal parası var

Razer‘in bu hamlesi ile ne amaçladığı kesinlik kazanmış değil fakat Razer kanadı kendi sanal parası ile tamamen kendine özel bir politika izleyecek sinyallerini vermeye başladı. Bu sanal paranın dağıtımı ise Razer’ın üretmiş olduğu PC yazılımı üzerinden gerçekleştirileceği ve bu işin 35 milyon kişiyle gerçekleştirileceği söyleniyor.

Razer almış olduğu  radikal karar ile ” deli cesaretini ” anımsatıyor.  Akıllı telefon için ön görülen hisse senedi satışı ve kendi sanal para projeleri istenilen çizgide gitmezse ise Razer için büyük hayal kırıklığı olur. Razer umarım acil çıkış kapısı bırakmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir