Kategoriler
Mobil

Pixel 2 İçin Çalışmalar Tüm Hızıyla Sürüyor

Google Pixel 2 cihazı ile ilgili olarak çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Hatta telefonun test aşamasına geçtiği iddia edildi. Google Pixel 2 akıllı telefon ile ilgili olarak yeni bilgiler…

Google, bir süredir Pixel cihazları üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Nexus’tan sonra Pixel ile umduğunu bulmak isteyen Google, ilk Pixel cihazı ile bunu tam olarak başaramadı. İşte şimdi Google, yeni bir Pixel cihazı üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

GOOGLE PİXEL 2 İLE İLGİLİ OLARAK NE GELİŞMELER VAR ?

Google Pixel 2 akıllı telefonu Android O işletim sistemi üzerinde test ediliyor ve test başarılı sonuçlandığı taktirde Android O işletim sistemi ile piyasaya çıkacak. Üründe, üst segment pek çok modelde karşılaştığımız oldukça güçlü bir çipset olan Snapdragon 835 çipseti yer alıyor.

Google’ın önemli mühendislerinden Zeuthen, açıklamasında Walleye kod adına sahip olan bir cihaz üzerinde test aşamasında olduğunu ifade etmişti. Bu  durum akıllara doğrudan Google Pixel 2 akıllı telefonunu getirdi.

Pixel 2 cihazının tasarımı ile ilgili olarak ise şuan için tek bir bilgi dahi yok. Ürünün tasarımının nasıl olduğu çok merak edilmekte.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir