Kategoriler
Mobil

OnePlus 5T Android OREO İle Geliyor

Çinli şirket OnePlus firması her şeyin ilk olarak yapmayı seviyor daha önce yüksek modeller ve pahalı telefonların daha almadıkları bir işi yapmış görünüyorlar ilk olarak sizlere OnePlus 5T çerçevesiz bir ekran ile geleceği açıklandı.

OnPlus 5T diğer firmalar gibi buda çerçevesiz ekran serüvenine girmiş duruma da tabi bu model çıkaran firmalar belli Samsung LG G6 Google  Pixel 2 XL olmuştu şimdide Çinli şirket OnePlus firması çıkarmaya hazırlanıyor.

OnePlus’un Özellikleri

Cihazın özelliklerini anlatmak gerekirse cihazın ilk olarak ekran boyutu 18:9  Snapdragon 835 yonga seti 6 GB RAM ile gelecek olan cihaz tam bir canavar fakat kamera özellikleri hakkında herhangi bir açıklama yapılmazken cihazda portre modu destekleyen çift kamera ile gelmesi bekleniyor Cihazın ne zaman tanıtılacağı konusunda bir açıklama yapılmazken bu yıl içinde çıkması bekleniyor.

Cihazın en büyük özelliklerinden biri ise Android 8 Oreo ile gelmesi bu işlemi yapan firmalar Huawei Nokia var diğer firmalar çok pahalı ürün satmalarına rağmen daha henüz bu sürümü almış değiller cihazın fiyatı hakkında ise net bir açıklama yapılmadı. Bizi takip etmeye devam edin.

Teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir