Kategoriler
Mobil

Moto X4’un kamera özellikleri açıklaması

Son gelen haberlere göre Moto X4’un kamera özellikleri ile dikkatleri üzerine çekeceği benziyor. Çift kamera ile gelecek olan telefonun kamerası ile doğal görünümlü fotoğraflar çekmek mümkün hale gelecek.

Yapılan açıklamada  Evan Blass , geçtiğimiz ay Moto X4’ün kamera tasarımı olarak sunduğu görüntülerin final olmadığını kabul etti. Ancak Evan Blass telefonun arkasında yer alan çift kamera kurulumunun son halini gösteren bir görüntü yayınladı.

Moto X4’un kamera özellikleri

Gelen görüntüye göre kameranın üst tarafında bir çift flaş yer alıyor. İlk gelen görüntüde ise flaş alt taraftaydı. Motorola Moto Z2 Force‘daki çift kamera kurulumuna benzer şekilde iki sensörden biri muhteşem renkli fotoğraflar çekerken diğeri siyah-beyaz renkli fotoğraflar çekebilecek. Kullanıcılar, için hazırlanmış diğer bir özellik ise derinlik efektini, yani bulanıklığı yaratmak için değiştirebilecekleri fotoğraflar çekmek için özel bir filtre kullanmaya artık gerek kalmadan daha doğal siyah beyaz fotoğraflar çekebilecekler.

Motorola Moto X4 cihaz özellikleri ise 5.5 inç büyüklüğünde 1080p full ekrana sahip olacak. Moto X4’ün Qualcomm’un   Snapdragon 660 Adreno 512 GPU ile geliyor. Cihazın bellek özellikleri arasında ise 4GB RAM ve 32GB dahili depolama alanı bulunuyor. Ayrıca  3.000 mAh batarya ile desteklenen Moto X4’ün parmak izi tarayıcısı ise ön tarafına konulmuş. gelen bilgilere göre cihazın fiyatı ise Doğu Avrupa bölgesinde 412 ABD Doları’na Euro olarak ise 350 EURO fiyat etiketi ile satışa çıkacağı bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir