Kategoriler
Mobil

LG Q6 Benchmark ile Geliyor

Güney Kore teknoloji devi olan LG, akıllı telefon pazarında yaşamış olduğu zorlukları bir türlü üstünden atamadı.

Amiral gemisi G5 modelinde tasarımını deneyen ve istediği başarıyı yakalayamamıştı bu yüzden  LG, bu yıl sunduğu LG G6 modelini çıkarmıştı fakat bu çıkarmış olduğu cihazdan da istediği performansı yakalayamadı ancak başarılı bir satış grafiği yakalamamıştı. Bu nedenle Güney Kore merkezli şirket şimdi alt modellerle satışlarını desteklemeyi amaçlıyor.

LG Q6 ile eski performansı yakalamaya çalışıyor

Geçtiğimiz günlerde LG G6 Plus ve G6 Pro modellerini piyasaya sunan LG, şimdi de LG Q6 modeli ile uygun fiyat sunuyor. 11 Temmuz tarihinde resmi olarak tanıtılacak olan LG Q6, benchmark sitesinde ortaya çıktı. Çıkacak olan cihazın bazı teknik özellikleri de böylelikle doğrulanmış oldu doğrulanmış oldu.

LG Q6, 1.4 gHz hızında sekiz çekirdekli işlemci ve ayrıca  Qualcomm Snapdragon 430 yonga setinde 3 GB RAM ve Android Nougat 7.1.1 işletim sistemi ile çıkacağı açıklandı LG Q6  Geekbench test puanları ise tek çekirdekli testte 622 çok çekirdekli testte ise 1777 puan aldığı açıklandı Diğer bir ortaya atılan iddia ise LG Q6’nın 5.4 inç büyüklüğünde 18:9 En-Boy oranına sahip Full Vision ekran ile gelebileceği açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir