Kategoriler
Mobil

Iphone 8’ın son Görüntüleri

Herkesin konuştuğu ve ne zaman çıkacak denilen  iPhone 8 modeli nihayet tamamen tüm tasarım çizgileriyle birlikte görüldü.

Tasarımı oldukça merak edilen iPhone 8 modelinin kıvrımlı bir ekran teknolojisiyle birlikte geleceği uzun süredir iddia edilen gibi olmadığı görüldü Galaxy S7 ve Galaxy S8 tam olarak OLED ekran tasarımını kullanmadığı görülüyor.  İPhone 8’de ise bunu tam olarak kullanılmamış.

Iphone 8’ın son Görüntüleri

Cihazın ön yüzünü baktığımızda ise önemli detaylardan birisi ise mevcut olarak Touch ID sensörünün bulunmaması. Yani buda demek oluyor ki ekrana entegre olarak bir parmak okuyucu sensörü kullanılacak yada bunun yerine sadece yüz okuma teknolojisi olacağı görülüyor.

Cihazın arka yüzü ise  iPhone 7 ile iPhone 7 Plus modellerini anımsatıyor Tek farklılık olarak çıkıntılı çift kameranın dikey olarak geldiğini görüyoruz  Dikey olarak gelen kamera sensörünün de her iki kameranın ortasında bir flaş yer alıyor.

iPhone 8 kılıfları ve daha önce gerçekleştirilen pek çok sızıntıyı doğrulayan bu cihaz, gerçekten bir iPhone 8 olarak tanıtılırsa Apple’dan beklenen bu değildi ve herkesi  hayal kırıklığı ile karşı karşıya kalabilir. Mobil dünyanın en önemli sızıntılarını gerçekleştiren @OnLeaks tarafından sızdırılan bu cihaz görsellerinin ne kadar gerçekçiliği yansıttığı önemli bir soru işareti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir