Kategoriler
İnternet

Sıfır Bir 3. Sezon 8. Bölüm İzle

Sıfır Bir 3. Sezon 8. Bölüm İzle  3. sezonun başlaması ile birlikte herkes büyük bir heyecanla Sıfır Bir dizisini izlemeye başladı. Geçtiğimiz günlerde 7. bölümün fragramanı izleyicilerle paylaşıldı. Bildiğimiz gibi Sıfır bir dizisi   “Bir Zamanlar Adana’da” ismi ile Blu TV üzerinde yayınlanıyor. İlk sezonları Youtube üzerinden yayınlanan dizinin yeni sezonunun çekimlerini Blu TV üstlenmişti.  Yayınlanmaya başladığı tarihten itibaren rekor izleyici kitlesine ulaşan dizinin Youtube takipçi sayısı 850 bin civarında. Bu Türkiye’de gerçekten çok iyi bir rakam diyebiliriz. Sıfır Bir 3. Sezon 8. Bölümü‘nde neler olacak şimdiden merak ediliyor. Bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşacağız arkadaşlar.

Sıfır Bir 3. Sezon 7. Bölüm fragmanı ise geçtiğimiz hafta itibari ile yayınlanmıştı. Dizinin 7. bölüm fragmanını izlemeyen arkadaşlar için fragmanı paylaşıyoruz. Dizi hakkında sorularınız veya istekleriniz olur ise yorum yazabilirsiniz.

Bu arada Sıfır bir 3. sezon nasıl izlenir ? konumuzda diziyi izlemek için yapılması gerekenleri anlattık. Konumuzu okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sıfır bir 4. sezon ne zaman başlıyor ? konumuzdan 4. sezon hakkında bilgileri öğrenebilirsiniz.

“Sıfır Bir 3. Sezon 8. Bölüm İzle” için 3 yanıt

Sıfır Bir 3. Sezon 8. Bölüm en çok merak ettiğim bölümlerden biri. Bakalı neler neler olacak ? 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir