Kategoriler
İnternet

Google Artık Yemek Tarifleri Veriyor

Çok fazla kullanıcı kullandığı araçlarınızı kontrol etme gibi Ev hoparlörüne yönelik güncellemeleri takip eden Google, arzulu aşçıların keyif alacağı kullanışlı yeni bir özellik ekledi.

Yemek pişirmek şimdi daha kolay Google Asistanı çalıştırın veya telefonunuzda bir tarife bakmak için Google’ın arama uygulamasını kullanın. Google Ana Sayfasına gönder düğmesine tıklayın. Ardından, Tamam tuşuna basın Google ile yemek pişirmeye başlayın asistanınız bu işi sizin için çok kolay anlatıyor.

Adımları tekrar etmesini veya önceki bir talimata geri dönmesini komuta vererek tekrar edebilirsiniz. Artı, Ev’de çoklu görev yapabilir; bu nedenle, müzik parçasını çalmasını veya tarifteki yerini kaybetmeden bir ölçümü dönüştürmesini isteyebilirsiniz.

Google, bu özelliğin 5 milyondan fazla tarifi desteklediğini, bu nedenle bunu aklınıza gelebilecek herhangi bir tabakta kullanabilmeniz gerektiğini söylüyor. Yemek tarifleri için gezmenize gerek kalmayacak Google bunu düşünerek sizlerin işinizi kolaylaştırmak için artık yemek tarifleri veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir