Kategoriler
İnternet

En İyi Yeteneklerin Kariyer Platformu Toptalent Yenilendi!

Türkiye’nin ve dünyanın en iyi şirketleriyle en seçkin yeteneklerini buluşturan toptalent.co yenilendi. Anadolu Efes, Borusan Grubu, Coca-Cola İçecek, Eczacıbaşı, Koton, L’Oréal, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Şişecam, İş Bankası, P&G gibi Türkiye’nin ve dünyanın en iyi şirketlerinin kariyer fırsatlarını sunan toptalent.co, yakın zamanda şirketlerin kendini yeteneklere gösterip anlatacağı, böylece en iyi yetenekleri çekebileceği “İşveren Markası Profillerini” açtı. Site ayrıca şirketlerin arka planda yetenekleri çok detaylı takip edebileceği “Talent Manager” özelliğini devreye aldı.

“İşveren Markası Profilleri”, şirkete ait bilgilerin yanı sıra ofis fotoğrafları, videoları ve çalışan testimonialları ile yeteneklerin şirketleri daha yakından tanıyarak başvuru yapmasına imkan sağlıyor. Böylece yetenekler bilinçli tercihler yaparken, şirketler de nitelikli başvuruları tek bir platformdan edinme fırsatını yakalıyor.

Toptalent.co’nun yeni sunduğu bir diğer özellik olan “Talent Manager“ sayesinde ise şirketler arka plandan yetenekleri takip edebiliyor ve seçtikleri kriterlere göre sıralayarak yetenek havuzunda toplayabiliyor. Bunun yanında yeteneklere bildirim gönderimi gibi uygulamalarla yeteneklerle her an iletişimde kalabiliyor.

Her yıl 3 milyon profesyonel, genç profesyonel ve yeni mezunu ağırlayan toptalent, işe alım programları, networking buluşmaları gibi yeni işe alım yöntemlerini kullanıyor. Yenilikçi uygulamalarla, şirketlerin yeteneklere erişme ve onları önden keşfetme konusunda insan kaynakları ekosistemini dönüştürecek uygulamaları hayata geçiren toptalent.co, çok yakında Android ve IOS uygulamalarının da lansmanını yapacak.

bilecik escort

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir