Kategoriler
Giyilebilir Teknoloji

Ekran Koruyucu alacakların dikkatine

Cep telefonlarına verdiğimiz binlerce liranın bir anda çöpe gitmesi an meselesi. Son derece kibar yapıda olan akıllı telefonların en ufak darbe karşısında ekranlarının kırılması ve ciddi hasar görmesi kullanıcıların zaman içerisinde zor durumda kalmasına neden olmaktadır. Bu yüzden sizlere Ekran Koruyucu alırken dikkat etmeniz gerekenler hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Cep telefonunuza alacağını Ekran Koruyucunun öncelikle plastik mi yoksa cam mı? alınacağı konusunda fikir ayrılığına düşen birçok kullanıcı bulunmaktadır. Bu yüzden alacağınız telefonun ekranına uygun ekran koruyucuyu alırken darbelere karşı dayanıklı olan Temperli Cam almanız son derece önemlidir. Plastik olarak satılan ve fiyatı son derece uygun olan Ekran Koruyucuların telefonunuzu en ufak darbelerden korumaması verdiğiniz paranın boşa gitmesine neden olmaktadır. Bu yüzdende yapmanız gereken biraz daha fazla para vererek dayanıklı olan ekran koruyucuları almanız cihazınızı korumak adına önemli bir adım olacaktır.

Plastik koruyucuların zaman içerisinde çabuk deforme olması kullanıcıların zor durumda kalmasına neden olduğundan dolayı Ekran Koruyucu alırken cam olanlara biraz daha fazla vererek telefonunuzun darbelerden korunmasını sağlamış olursunuz.

Plastik olarak üretilen ekran koruyucu ile Cam olarak üretilen ekran koruyucu arasında nasıl bir fark olduğunu anlamak için almadan önce ekran koruyucusunun bükülüp bükülmediğini kontrol edebilirsiniz. Cam olan ekran koruyucular bükülmezken plastik olarak karşımıza çıkan ekran koruyucuların büküldüğünü göreceksiniz.  Bu yüzden binlerce lira vererek aldığınız telefonlarınızın ekranlarını koruma adına ekran koruyucu alırken dikkat edin. Aynı zamanda cep telefonlarınızı korumak adına aynı zamanda kaliteli olarak üretilen markaların kılıflarından veya darbelere karşı dayanıklı olan kapaklarını alarak gelecek olan darbelerin önüne geçme fırsatını bulmuş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir