Kategoriler
Genel

CM Teknik Endüstriyel Mutfak Servisi

CM Teknik Endüstriyel Mutfak Servisi

CM Teknik Endüstriyel Mutfak Servisi 2000 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Sektörün önde gelen firmalarından biri olan CM Teknik İstanbul genelinde servis hizmeti vermektedir. 2018 yılı itibari ile geçmişten gelen tecrübesi ve uzman kadrosu ile İnoksan, Empero, Fagor, Winterhalter gibi markaların servisini vermeye devam etmektedir. Endüstriyel mutfak ekipmanlarına dair bir çok çözüm sağlayan firma servis garantili çalışmaktadır. Endüstriyel mutfak ekipmanlarının bulunduğu hastane, catering, otel,askeriye  gibi bir çok sektörde CM Teknik tercih edilmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan CM Teknik firması en son teknolojiyi kullanmakta olup, uzman personeller ile çalışmaktadır.

CM Teknik firması Öztiryakiler servisi

Öztiryakiler Servisi

Ayrıca CM Teknik firması Öztiryakiler servisi olarak Anadolu yakasında müşterilerine çözümler üretmektedir. Anadolu yakasında bulunan servisi ile endüstriyel mutfak cihazlarının tamiri ve bakımını üstlenmektedir. Öztiryakiler marka endüstriyel mutfak tipi cihazlarınızda oluşacak herhangi bir arızada firmaya telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezinden alınacak olan arıza durumu bilgisi ve adres kaydından sonra uzman ekipler 24 saat içerisinde size ulaşacaktır. Ayrıca ekipler gelmeden 1 saat önce bildirimde bulunmaktadırlar.

Öztiryakiler Marka mutfak cihazları için servis talebini (0216) 606 17 65 no’lu numaradan gerçekleştirebilirsiniz.

Empero Teknik Servisi

Empero Servisi

CM Teknik Empero marka  sanayi tipi mutfak cihazlarının da teknik servis hizmetini vermektedir. Empero Servisi İstanbul’da Anadolu yakasında bulunan servisi tamir ve bakım hizmetlerini sağlamaktadır. Empero marka mutfak cihazınızda herhangi bir arıza oluşursa firma ile iletişime geçebilirsiniz. CM Teknik Empero servisi merkezi İstanbul Ataşehir’de dir. Markası her ne olursa olsun sanayi tipi mutfak cihazlarınız için firma ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekipler kısa sürede size ulaşarak arıza problemini çözeceklerdir.

Empero Marka Mutfak Cihazları için servis taleplerinizi  (0216) 606 17 65 – 0530 942 62 45   bu iki numaradan yapabilirsiniz. 

CM Teknik Endüstriyel Mutfak Servisi aşağıda yer alan markaların tüm ürünleri için arıza, bakım ve teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Markası her ne olursa olsun tüm arızalar için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

CM teknik mutfak servisi

 

“CM Teknik Endüstriyel Mutfak Servisi” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir