Kategoriler
Genel

Buderus Star Club 2017 Şampiyonları İstanbul’da buluştu

Buderus Star Club 2017 Şampiyonları İstanbul’da buluştu. Sektörün en iddialı sadakat kulübü Buderus Star Club, 2017 Yıldızlar Puan Ligi’ni ilk 3 sırada bitiren üyelerini İstanbul turu, Bosch Termoteknik Genel Merkezi’nde gerçekleşen ödül töreni ve yöneticilerle yenen akşam yemeğiyle ağırladı.

Buderus Star Club’ın üyeleri tarafından heyecanla takip edilen Yıldızlar Puan Ligi’nin 2017 yılında en iyi performans gösteren ilk 3 üyesi İstanbul’da düzenlenen tören ile plaket ve ödüllerini aldı. Rehber eşliğinde gezilen tarihi yarım ada turuyla başlayan etkinlik, genel merkezde Bosch Termoteknik Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Zafer Polat’ın üyelere ödül ve plaketlerini takdim etmesiyle devam etti. Ardından Bosch Termoteknik yöneticilerinin katılımıyla keyifli bir akşam yemeği gerçekleştirildi.

Buderus Star Club Kazandırmaya devam ediyor!

İstanbul’a ulaşmalarının ardından Bosch Termoteknik yetkililerince karşılanan üyeler, kokartlı rehber eşliğinde tarihi yarımadayı gezerek eserler hakkında önemli bilgiler aldı.

İstanbul gezisinin ardından Bosch Termoteknik genel merkezine gelen üyeler, Bosch Termoteknik Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Zafer Polat’ın elinden, gösterdikleri performans neticesinde hak ettikleri plaket ve ödüllerini aldılar.

Ödül ve plaket töreninin ardından üyeler, akşam yemeğinde Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Zafer Polat ve Bosch Termoteknik yöneticileri ile buluştu. Sektör dinamiklerinin masaya yatırıldığı keyifli yemekte Buderus uzmanlığı, gelişen teknolojiler ve sektöre dair yeni regülasyonlar değerlendirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir