Kategoriler
Teknoloji

Duvardaki 100 bin TL Resim Değil Televizyon

Duvardaki resim değil bir televizyon. Teknoloji oldukça ince çizgilere sahip oldu ve bir tablo gibi televizyon oldu. Bu televizyon evimizde bir dekor havası yaratmaya devam edecek.

CES 2017 Las Vegas tüketici elektroniği fuarında ilgi odağı olan bir üründen söz etmek istiyorum. En çok dikkat çeken ürünlerden biri olan  ultra ince Televizyon LG Sıgnature Oled TV W7 geçtiğimiz günlerde Türkiye de tanıtıldı, fiyatı belirlendi stantlardaki yerini aldı.

 

LG SIGNATURE OLED TV W7 ÖZELLİKLERİ

Signature W7 Dolby Vision ve Dolby Atmos teknolojilerini barındıran ultra inci şık tasarım ile evlerimizde adeta sinema havası estireceğe benziyor. Televizyon 65 inçlik W7 modelinin 2,57 milimetre kalınlığında OLED panele sahip. Nano Cell Display teknolojisinin kullanıldığı TV Dolby Vision, HDR 10 ve H LG formatlarını içeren Aktif HDR özelliği ile de dikkat çekiyor.

Ayrıca LG webOS 3.5 arayüzü ile hızlı ve kolay Smart TV deneyimi sunarak vazgeçilmezim diyor ve bize göz kırpıyor. 1 milyar renk ve sınırsız kontrast oranı ile kusursuz bir renk cümbüşü sunan harika tasarımlı LG W7 pixel dimming teknolojisine sahip.

LG W7’nin hoparlör ve diğer bağlantı giriş ve çıkışları ayrı bir dizayn ile TV den ayrılmış. Bu şekilde TV kendi başına tamamen bağımsız görünerek duvarda bir tablo havası yaratıyor.

Fiatı ve özellikleri ile tamamen ayrı bir TV felsefesi sunan LG W7 100 bin TL etikete sahip sinema keyfi deneyimini bizimle paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir