Kategoriler
Mobil

ZTE nubia Z17 8GB RAM versiyonu ön siparişe sunuldu

Teknoloji devlerinden olan akıllı telefon üreticisi ZTE’nin amiral gemisi nubia Z17  6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı ile birlikte satışa çıkacağı açıklandı.

Bu bellek durumunun yetersiz olduğunu düşünenler için yeni bir premium nubia Z17 versiyonu daha geldi. ZTE nubia Z17 8 GB RAM Versiyonu fiyatı ise 480 ile 600 dolar  arasında bu fiyata almak isteyenler için ön siparişe sunulmuş durumda.

Ön siparişe hediye yağmuru

Nubia Z17 8GB RAM versiyonu için ön siparişlerin tarihide açıklandı. 21 Ağustos’ta başlayıp ve 28 Ağustos tarihine kadar sürecek. 28 Ağustos tarihi, ön siparişlerin sahiplerine gönderileceği ve aynı zamanda, cihazın direk olarak satın alınabilecekleri tarih olarak gösteriliyor. ZTE nubia Z17 8GB RAM versiyonunu 28 Ağustos tarihinden önce ön sipariş veren kullanıcılar hediye olarak  10.000 mAh powerbank, kulaklık ya da hediye çeki hediyelerden birini seçme şansına sahip olacak.

ZTE nubia Z17 8 GB RAM + 128 GB dahili depolama alanına sahip versiyonun maliyeti  tam olarak 600  dolar olacağı 8 GB RAM + 64 GB dahili depolama alanına sahip versiyonun fiyatı ise 480 dolar olacak. Telefon, resmi nubia web sitesinde mevcut, yani şu an sadece Çin’de satın alınabilir durumda. 8GB RAM’li Nubia Z17’nin yurtdışına çıkıp çıkmayacağı konusunda henüz bilgi gelmedi .Bizi takip etmeye devam edin

THN – teknolojiHaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir