Kategoriler
Mobil

Samsung’un Yeni Kapaklı Telefonu Folder 2 Çıktı

Samsung’un yeni kapaklı telefonundan artık ismi ile bahhsetmeye başladık çünkü Samsung, Güney Kore’de Galaxy Folder 2’yi resmen çıkacağını açıkladı.

Bu telefon geçen yıl Çin’de çıkan Galaxy Folder 2’nin uluslararası modeli olarak gösterilmişti.
Samsung Galaxy Folder 2 fiyatı ve özellikleri ise cihaz 96.6 mm genişliğinde bir ekrana sahip ve ayrıca metal retro kasaya sahip aynen eski telefonlar gibi telefonu açtığınız zaman karşınıza tuşlar çıkıyor.

Samsung Galaxy Folder 2 ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

Galaxy Folder 2‘nin diğer özelliklerini anlatmak gerekirse tam olarak  kasanın altında 1.4 GHz’lik 4 çekirdekli işlemci, 2 GB RAM 16 GB depolama alanı bulunuyor 1950 mAh pil ile çalışıyor üstelik telefonu microSD kart ile genişletilebilir ve yedek bir depolama alanına ulaşabilirsiniz.

Cihazda  kamera özellikleri ise 8 MegaPiksel ana kamera, 5 Mega Piksel ön kamerası bulunmaktadır. İşletim sistemi de Android 6.0. Galaxy Folder 2’de ayrıca  15 özel zil sesi bulunuyor.

Renk seçenekleri ise Bordo ve Siyah olmak üzere iki renk seçeneği var ayrıca telefonda LTE ve 3G modelleri bulunuyor. Gel gelelim fiyatına fiyatı ise o kadar yüksek değil 920 TL olarak fiyatlandırılmış bu cihaz orta segmente göre satışa sunulacağı gelen haberler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir