Kategoriler
Mobil

Opera yeni arayüzü ile kullanıcılara sunuldu

Günümüzün önde gelen tarayıcılarından biri olan Opera Android sürümünde yeni bir güncelleme yayınladı. Gelen güncelleme ile uygulama yeni bir arayüzüne sahip oldu.

Opera tarafından yayınlanan güncelleme ile arayüz yenilendi. Güncelleme ile bazı hatalar ortadan kaldırıldı ve bazı yeni özellikler geldi. Opera günümüzün popüler tarayıcılarından biri ve oldukça kullanışlı. Yeni yayınlanan güncelleme ile Android kullanıcılarını bazı yenilikler bekliyor. Güncellemede arayüz değişti ve bazı hatalar giderildi.

Opera’nın uzun bir zamandır güncelleme yayınlamadığını biliyoruz. Bu da kullanıcıların acaba Opera tarayıcısı satılacak mı ? Neden güncelleme yapılmıyor ? gibi düşüncelere sahip olmasına neden oluyordu. Yayınlanan güncelleme ile bu sorular ortadan kalkmış oldu. Yeni gelen Android güncellemesinde tabletler ve telefonlar yeni bir arayüze sahip oldular.

Arayüz güncellemesi dışında ise kullanıcılar ses, video, medya bildirimlerinde hatalar alıyorlardı. Bu yeni güncelleme ile bu sorunlar ortadan kalkmış oldu. Opera’nın yeni sürümünü Andorid Play Store’dan indirebilirsiniz. Şimdilik İOS kullanıcıları için bir güncelleme yok. Ancak yakın bir zamanda güncelleme gelebilir. Opera hakkında yaşanan yeni gelişmeleri sizlere ileteceğiz.

kaynak: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.browser

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir